AUDİ A3 - PASSAT -yeni ASTRA

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yaklaşık 36-37 bin liralık bir bütçem var.. sizce fsı 1.6 a3 mü alayım, yoksa passat fsı, yoksa yeni astrayı mı bekleyim? Bi başka sorumda yeni astrada hangi motor seçenekleri olacak? söylediğiniz seçeneği nedeni ile açıklarsanız sevinirim.

Abi valla kullanım amacına göre karar ver.ailen kalabalıksa passat al, ben spor takılırım dersen yeni astra'yı bekle.

Yeni Astra'da 1.4 T 140 HP, 1.6 T 180 HP , 1.3 CDTI 95 HP motor seçeneklerinden bazıları.
Ben alıcak olsam yaşıma ve durumuma göre Astra 1.4 T tercih ederdim.(parantez içinde:))

passatı sadece heybetinden ötürü istiyorum henüz 2 kişilik bi ailleyim. audiye neden sıcak bakmadın? bu arada 1.4 T 140 hp fiyat olarak uygun olursa kulağa çok hoş geldi...

bence a3 asaleti yeter sonrasında yeni astra gelir passat makam arabası gibi geliyor bu araçların içinde saygılar..

audi,passatan 1 gömlek,astradan da 2 gömlek üstün.(bana göre)

hele audi beyaz olursa birde siyah cam tavanlı 10 numara olur. bende bu para olsa ben tabi 1.9 dizel 6 ileri otomatik 2006 vectra bakarım hele ki elegance olursa öf derim

tabıkı a3

bence a3ü düşünmenizi tavsiye ederim...
arkadaşımda war kullandım bence a3 derim...
astra da düşünülebilir :) zor karar yaa ama ben olsam a3 alırdım...
passat konfor açısından mükemmel ama görünüş ağır ww laf yok ama passat alınacaksada highline 2,0 alınır...

Bence yeni Astrayı bekleyin.. Eğer beklemek istemiyorsanız Audi..

Geri