AUDİ A3 - PASSAT -yeni ASTRA

Astra çıktığı gibi almamanızı tercih ederim.Hele bi üzerinden birkaç ay geçsin.Fabrikasyon hataları varsa düzelsin o zaman alın derim.Yok ben o zamana kadar beklemem derseniz A3 öneririm.Passat sadece TSI ve TDI motorları iyidir.FSI o kasaya göre baygın kalıyor.Son tercih sizin.

bi arkadaşımdan astra hakkında baya övgü dolu sözler duydum gerçelkten 1.4 T motor v.s kulağa çok hoş geliyor fakat onada zaten benim param yetmeyecek gibi görünüyor..

bence megane 3 1.5 dcı ayıda gözden gecir. Megane 2 1.5 dcı düşük tüketimiyle neredeyse tüm rakipleri ile dalga geçti

1.4 tfsi a3 alın.. fsi motor almayın. çunku sesli çalışır. ara hızlanmaları çok iyi değildir.
ama 1.4 tfsi a3 için olumlu denecek ne kadar özellik varsa bu araçta mevcut.
passatın da 1.8 altını düşünmeyin. çünkü 1.6 ile sollama yaparken 2 kere düşünmeniz gerekebilir.
yeni astra içinse biraz beklenmeli, tr şartlarına göre kronik arızaları tespit edilmeli.

bence a3 tfsi.... (benim gönlümde de audi var.) şuan heryönden en iyi avrupalı oto üreticisi audi.

bence megane 3 1.5 dcı ayıda gözden gecir. Megane 2 1.5 dcı düşük tüketimiyle neredeyse tüm rakipleri ile dalga geçti

megane 3 1.5 105 hp dizel arabayı test ettim fakat ilk ışıktan geri döndüm. o arabaya 20 milyar ya veririm ya vermem o derece kötü ama yakıtta iyidir onu bilmiyorum..

1.4 tfsi a3 alın.. fsi motor almayın. çunku sesli çalışır. ara hızlanmaları çok iyi değildir.
ama 1.4 tfsi a3 için olumlu denecek ne kadar özellik varsa bu araçta mevcut.
passatın da 1.8 altını düşünmeyin. çünkü 1.6 ile sollama yaparken 2 kere düşünmeniz gerekebilir.
yeni astra içinse biraz beklenmeli, tr şartlarına göre kronik arızaları tespit edilmeli.

bence a3 tfsi.... (benim gönlümde de audi var.) şuan heryönden en iyi avrupalı oto üreticisi audi.

1.4tfsı a güç yetecek gibi değil valla.. a3 içinde en iyi ihtimalle fsı alabilirim..

passat cok buyuk duruyo biraz daha yaslı işi bence astra için piyasaya cıktıktan sonra enaz 6 ay beklenmeli artıları eksileri ortaya cıksın. yani geriye bitek a3 kalıyo bence mukemmel bi arac

A3 net

1.4tfsı a güç yetecek gibi değil valla.. a3 içinde en iyi ihtimalle fsı alabilirim..
o zaman fsi almanızı tavsiye etmem. normal 1.6lt 102 ps olanlarından tercih edin. en azından lpg opsiyonunuz olur. 102 ps istanbul içi 10 lt/100 km civarı benzin harcıyor. lpg ile gayet güzel ekonomiyle konfor yaşarsınız.
fsi lar ise 8-9 lt civarında. dolayısı ile bu iki motor seceneğinde işletme maliyeti fazla. ama 102 ps de lpg durumu var işte.
1.4 tfsi la 7 litre ile 100 km gidersiniz. verdiği keyfi anlatmaya gerek yok zaten.
1.4 tfsi zorlayacaksa 102ps normal+ lpg derim.. veya lpg siz. ileride lpg düşünebilrsiniz çünkü.

Geri