AUDİ A3 - PASSAT -yeni ASTRA

beyaz veya kırmızı renkte A3

audi a3 ün 1.6 fsi olanı lpg ye uyumsuz ayrıca çok iyi bir motor değil diye biliyorum onun yerine 8v olan daha iyi olur 1.4 t olursa tadından yenmez ama audi etrafta çok bulunan bir araba artık yüzü eskidi...

golf 6 da çok güzel bence...

hiçbir fsi motora tüp bağlanmıo , ben passat ı tercih ederim gene de

yenı passat!!
beyaz renk siyah spor jant..
2.0 tdi otomatik vites..

1.6 102 bg Passat alın bende düşünüyorum FSI olmayanından. Bazıları öyle gitmediğini falan sanıyor, gülüp geçiyorum. Arabanın performans açısından hiç eksiği yok üstelik motor yılların motoru sorunsuz. Gerisi zaten Passat. Bunların yanında karşılaştırmamalısın bence Passat'ı. Ama yeni Golf'te düşünülebilir çok şahane olmuş.

Ailemde saydıgın 3 aracta mevcuttu.2 sene bindim A3 e kseinlike 1.6 tavsiye etmiyorum hele 8 v ise yanından geçme sahinler kafa tutar bilesinBen oyüzden 2.0 almıstım.İçlerinde en kalitelisi malzeme içşilik yönünden A3 1 numaradır Gayet sessiz bir arac kullanımı çok rahat ,passatta aynı sürüş rahatlığını ve atikliğini bulamazsın astradan kat kat daha her acıdan üstündür. 2010 subat gibi yeni a3 cıkacak haberin olsun ama seni etkilemeyecek çünkü sıfır almayacaksın.aradığın rakamlara 1.4 bulamazsın oyuzden karar ver ya 8v alıp tup atacan yada 1.6 fsi alıp 6 ileri sanjumanla ekonomi yapmaya calışacan yada birazdaha kıyıp 40 civarina 2.0 yada 1.9 tdi alıp gaza basacan.Karar senin.

Ailemde saydıgın 3 aracta mevcuttu.2 sene bindim A3 e kseinlike 1.6 tavsiye etmiyorum hele 8 v ise yanından geçme sahinler kafa tutar bilesinBen oyüzden 2.0 almıstım.İçlerinde en kalitelisi malzeme içşilik yönünden A3 1 numaradır Gayet sessiz bir arac kullanımı çok rahat ,passatta aynı sürüş rahatlığını ve atikliğini bulamazsın astradan kat kat daha her acıdan üstündür. 2010 subat gibi yeni a3 cıkacak haberin olsun ama seni etkilemeyecek çünkü sıfır almayacaksın.aradığın rakamlara 1.4 bulamazsın oyuzden karar ver ya 8v alıp tup atacan yada 1.6 fsi alıp 6 ileri sanjumanla ekonomi yapmaya calışacan yada birazdaha kıyıp 40 civarina 2.0 yada 1.9 tdi alıp gaza basacan.Karar senin.

bu açıklayıcı yardımın için çok teşekkür ederim. Ama kasası değişecekse a3 ü elemek durumunda kalıyorum. geriye passat ve golf 6 kalıyor. astrayı bekleyip 2. ele düşmesi baya zaman alır diye düşünüyorum.

Şimdi sence 1.6 fsı passat mı 1.4 tsı golf 6 mı?

Passsatında yüzü eskidi 2005den beri üretimde olan bir model, 1.6 fsi hiç sürmedim bizdeki 2.0 tdi idi.Bence o kasada 1.6 fsi tat vermez 1.4 tsi lara bakabilirsin.Golf 6 henuz piyasada bence tutunamadı yada çok sık göremiyorum çünkü fiyatı rakiplerine göre pahalı,İlk basta golf 5 de öyleydi insanlar soğuk baktı tutmaz dedi ama gene baya iyi satış rakamlarına ulaştı.Ama şu bir gerçek bugun 2004 model A3 halen 30 binlira ediyorsa bu aracın piyasadaki hakimiyetini gösterir.benim tercihim 2006 model ve üzeri sline A3 den yana olurdu.Open sky sart.

Yada vaktin varsa git doğus otoya hepsiyle test surusune çık farkı kendin hisset.
bu sırada benzin rakamları gene coşmus.1.6 diesel golf 6 var fiyatlarını bilmiyorum ama tercih edilebilir.Astranın 1.3 den cok daha iyidir.

Eğer yeni astra gene 1.3 cdti ile satışa sunulacaksa almanın hiç bir anlamı yok.Fiatta 1.6 multijet motor mevcut nie onu bu kasaya koymuyorlar anlamıs değilim.

Geri