AUDİ A3 - PASSAT -yeni ASTRA

bence a3 hic dusunmeyin cunku kasasi cok eskidi. yakinda yeni kasasi cikar...

passat ta 1.6 fsi alacaksaniz onu da hic dusunmeyin. cunku 1.6 motor o kasa icin kucuk kaliyor. hem gitmiyo hem de cok benzin yakiyo.

benim tercihim yeni astrayi bekleyin. cunku hem yeni cikacak bi araba hem de 1.4 turbo gibi cok guzel bi motor secenegi var. hem performansindan memnun kalirsiniz hem de cok yakmaz...

Yeni Astra'yı beklemenizi tavsiye ederim.

arkadaşlar yaklaşık 36-37 bin liralık bir bütçem var.. sizce fsı 1.6 a3 mü alayım, yoksa passat fsı, yoksa yeni astrayı mı bekleyim? Bi başka sorumda yeni astrada hangi motor seçenekleri olacak? söylediğiniz seçeneği nedeni ile açıklarsanız sevinirim.

fsi motorun 1.6'da istenilenleri vermediğini vw grubununda daha büyük hacimli motorlarda kullanma kararı aldığını daha öncelden duymuştum. Sonuçta, a3 çok iyi araba, ses düzeni, yalıtım ve malzeme olarak astradan daha iyi, bu açık ama fiyatı da ona göre yüksektir. Passatı yazmaya gerek yok, hele birde CC olursa...

fsı a3 ün yeterli performansı verdiğini öğrendim..

Biz astra sedan aldık ilk çıktığında o zamanlar kaç kere dedim A3 alalım diye şimdi babamda çok pişman, açıkcası bunuda herkes biliyordur ki opelde eski işçilik kalmadı işçilik olsa bile servise aracı götürmek başabela ilerisinide düşünerek audi olurdu tercihim.

A3'ün TSI'ı pahalıya gelir A3 1.6 8v(eski motordan alın bence)
İsteklerinize göre Leon TSİ güzel olur.

ya audi söz konusu ise degerlerini listeden çikaralım bence. uzun bir süre a3 kullandım. astra Hde kullandım. farkları anlatamam. yeni astra farkli olacak diceksiniz ama ben yeni çikan birseyi hemen alma taraftari degilim en az 3-4 ay beklemek lazım. bi otursun iice herseyi.. elbet hata çikacaktir.

audiye binmek bir ayricalıktır (bence)

Leon'da düşünün bence... Listede en göze çarpan A3. Ama yeni Astra'da çok şık ve karizma:D

Geri