Ayak bölgesi aydınlatma ''Resimli Anlatım''

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siparişi nereden veriyorsunuz konu içinde arıyorum bulmadım bahsi gecen alışveriş sitesini.

aparattan çok lu lede gecen sistem çok hosuma gitti harita lambaları için ideal duruyor
ya aslinda ebay da var ama Türkiyeden ebay yazildiginda cikmiyor sanirim ama saniyorum yakin zamanda Türkiye pazarina da gelir .. vallahi ben icerdeki bütün lambalari degistirdim harita lambalarindan bagaj lambasina kadar süper oldu..

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.hepsiburada.com/modacar-...ls.aspx?categoryid=264117&productid=otm011166

o dediğiniz set bu ama rengi yazmıyor eğer rengi resimdeki gibi maviyse kötü yok beyazsa iyi
hakan rengi yazmiyor ama bana kalirsa mavidir ki güzel degil ben alirken bakmistim adamlar her iki rengide yakmislardi ama eger beyazini bulursan ve almayi düsünürsen dikkat etmen gereken bir husus var, ledler arabadaki lamba yerine sigacak mi ? benim arabaya ön tavan lambasina iki tane 12 li taktim 24 led li ama tavan lambasi sag ve sola yani harita lamba yerlerine sadece 12 li taktim..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan rengi yazmiyor ama bana kalirsa mavidir ki güzel degil ben alirken bakmistim adamlar her iki rengide yakmislardi ama eger beyazini bulursan ve almayi düsünürsen dikkat etmen gereken bir husus var, ledler arabadaki lamba yerine sigacak mi ? benim arabaya ön tavan lambasina iki tane 12 li taktim 24 led li ama tavan lambasi sag ve sola yani harita lamba yerlerine sadece 12 li taktim..

üstat üstleri bırakıcam o kadarda kötü değil mtec super whitelarım birde onlarada 40 tl para verdim ayıpdır söylemesi :D zaten arabanın içi tepesi6 ampül alıyor plakalıklarda 2 :D parklarda da super white varda onları önceden takmışdım yoksa arabada bu superwhiteler bana toplamda 50 tl ye denk geldi kalsın üstat :D

ben şimdi 1 metre ledli şerit alıp ayak aydınlatmasını yapıcam ön ve arka tarafa ışıklandırma olayıyla artık işim biter :D

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Hakan fotoğraf koyda bir bakalım
Ben de LED'li yaptırmayı düşünüyorum

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam daha almadım bundan alıcam

16047534_0.jpg

http://urun.gittigidiyor.com/BEYAZ-SERIT-LED_W0QQidZZ16047534#aciklama

burda varda çok para şişhaneden yerinden 20 tl ye alırım sanıyorum 1 metresini

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam daha almadım bundan alıcam

16047534_0.jpg

http://urun.gittigidiyor.com/BEYAZ-SERIT-LED_W0QQidZZ16047534#aciklama

burda varda çok para şişhaneden yerinden 20 tl ye alırım sanıyorum 1 metresini
ayak aydinlatma isini yapta resim de koy bakalim nasil olacak, bende aldim beyaz led serit ama nasil takarim, kime yaptirrim, nerden elektrik alacagim, diye düsünüp hic bir sey yapamadim bagajda duruyor..sen yapta en azindan bizde tecrübe dedinmis oluruz..