Ayak bölgesi aydınlatma ''Resimli Anlatım''

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Alper doğru söylüyor ben hangisine yazdığımı şaşırdım gerçekten

birtekocak75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş fakat ben burada o led lambalardan bulamadım nereden temin edebilirim yardımcı olurmusun

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya nedense ben bu konunun daha fazla ilgi çekeceğini düşünmüştüm.Ama beklediğim ilgiyi göremedim.

çunku ben bir başlık açmıştım, sense aynı konu ile ilgili başka bir başlık altında tanıtmak ıstedın uygulamanı. halbukı benım açtığım başlıkta gün içinde resimleri ekleyeceğim demiştin. sorun ondan doğdu. neyse başlık birleştirilmiş. sorun çözülmüş ;)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde kafam allak bullak oldu bu yazıları kim ne zaman yazmış diyorum :D bu seferde bu konu kendi içinde dağılmış :D

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@hackerboys
önemli değil şaseyi yani eksiyi anahtara bağla, artıyı direkt bağla. benim omegada 10un üzerinde direkt artı uçlar var kontağa bağlı olmayan. sorun çıkarmaz. genede için rahat olsun istersen bağladığın yere ufak birde sigorta atarsın.
bu arada kapıdan geleni algılaması için far düğmesinin girişine değil ampüle gidene bağlanacak.böylelikle ampüle kadar kablo çekme derdin kalmaz.
kabloları soymadan kontrol etmek için kontrol edeceğiniz lamba/kontrol kalemi ucuna iğne takarak ve iğneyi kontrol edeceğiniz kabloya saplarayak yaparsanız kablolar hasar görmez.
benim niyetim şu: her iki ön koltuğun altına 30 cm lik şerit ledleri yapıştıracağım. bunların elektriğini de senin dediğin gibi anahtardan iç aydınlatmaya giden kablodan alacağım ve şase yi de uygun olan bir yere bağlayacağım. böylelikle kabloyu da alt döşemenin altından geçireceğim. arka koltukların ayak kısımlarını aydınlatmış olacağım. kapılardan herhangi biri açıldığında iç aydınlatma ile birlikte hepsi de yanacak. veya anahtarı çekince hepsi de yanacak. nasıl fikirlerimde yanıldığım bir nokta var mı?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar gereklimi bilmiyorum önler tamam çünkü önler çok derin o kısım dipde kaldığı için ışık almıyor karanlık oluyor geceleri ama arkalar zaten tepe lambası ile epey aydınlanıyor heleki bizim araçlardaki gibi iki adet tepe lambası varsa önlerde ve arkada zaten o ışık yeterince arabanın orta ve arka kısmını aydınlatıyor yani arka koltuğun altına ne kadar gerekli bilemiyorum birde ne kadar sağlıklı olur önde ön ğöğse gömersin ledleri görünmez ama arkada koltuk altına ayak falan gelse gider gibime geliyor ne kadar dayanır ve gerek var bilemiyorum

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kapı altlarına yaptırdım harika oldu.Kendinden yapışkanlı SMD ledli. Her kapı için 10 cm kullandım. 10 cm de 6 adet led bulunuyor. Bu 6 adet aydınlatma için gayet yeterli . Resim parlak aşırı parlak gelebilir fakat yere yansıdığında gayet yetrli bir ışık veriyor.

Arka kapılarda tesisat hazırdı fakat ön kapılar için tesisat çekilmesi gerekti.
Ledler kapılara bağlı hangi kapı açılırsa o kapıya ait ledler yanıyor.

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 640x480 VE 78KB.
030320091376.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 640x480 VE 92KB.
030320091373.jpg

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arka kapılarda o kadar pay yok sanırım vectra blerin arka kapılarında da ceplik bölmesimi var