bazı şehirler vardır ki...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan apsimati
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Diğer şehirlere gitmeden kendi şehirinize yorum yapmayın.İstanbuldakiler hep söylerler yollar kötü şoförler kötü.Küçük şehirlerde daha berbat.

Bende kendi şehrim hakkında yorum yapayım.

1-Ambulans geldimi herkes panik oluyor kendini bir an önce sağa atmak için zaten sağda park etmiş arabalar var.Bide yanlarına duruyorlar geçmek imkansızlaşıyor.İlerde daha rahat yer varken adam oraya çekiyor sen kalıyosun ölece ortada.

2-Işıklara çoğu zaman uyulur fakat ışık son anda kırmızı yanacakken öle bir abanıyolarki kazaya ramak kalıyor her defasında.

3-Kastamonuda opelden anlayan yok zaten.

4-Parça denen şey siparişle gelecek..

5-Yollar belediye otobüslerinin sinyal verdikleri an yola çıkarlar.

6- Bir yerlerde Her zaman bir sıkışma olur ya yol çalışması yüzünden yada aptalca park etmiş kişiler yüzünden.

7-Doğalgaz geldi yolları bozdular(pek güzel değildi zaten)
Yolları yaptılar fakat hiçbir düzeltme yapmadan bozdukları yolun üstüne daha beter oldu bölece..

Tek sevdiğim yönü yollar her zaman kapışmaya müsait :)

artvin . diyarbakır .zonguldak. mardin. istanbul ,nevşehir. niğde . antep ..urfa... kastamonu.. 10 oldu ...:kop:

urfa değil de siverek bambaşka bir yer.polis kimseye ceza yazamıyor.yolda yürüyen adamlara korna çalmak cesaret ister.nitekim aşiret ilçesi.

Herkes kendi şehrinden şikayetçi bence mutlaka 81 i bulur :D Ne kadar fazla kişiye ulaşırsa o kadar sayısı artacaktır :) İnsanoğlu hiçbir zaman içinde bulunduğu durumu beğenmez :)

Herkes kendi şehrinden şikayetçi bence mutlaka 81 i bulur :D Ne kadar fazla kişiye ulaşırsa o kadar sayısı artacaktır :) İnsanoğlu hiçbir zaman içinde bulunduğu durumu beğenmez :)

öyle değil işte ...
kuru kuruna şikayet yok arkadaşlar sebeplerini söylüyor haklılarda bakınca.
mesela manisa ve ankaradan yazan arkadaşlar memnun ...
81 olmaz da yaklaşır yani...:kop:

samsundan asla şikayetçi olunmaz:)

zaten sol dizimde rahatsızlık var 10 dk'lık bi trafikte hemen ağrıyo
lanet olsun istanbul trafiğine

ben çok şehirde kalıcı sürmedim ama şunu biliyorumki pek çok şehrin trafiği şehrin eğitim seviyesi kültür ve ahlak seviyesi ile orantılı olay bu kadar basit.. ahlak ı bilerek koydum çünkü bazı yerlerde şunu gördüm şehirin yollarını açık büfe olarak gören öyle sanan insanlar var..

ben istanbuldayım ve istanbul demek de yanlış istanbul şehir değil bence ibr ülke her semtinde trafik başkadır etilere git başkadır bayrampaşaya git başkadır yüzüncü yıla git başkadaır sultanbeyliye git başkadır..

Geri