bazı şehirler vardır ki...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan apsimati
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Mesela Sinop un bir kaç ilçesiNDE HİÇBİR SIKINTI YOKTU :)
sinop merkezin yolu kötüdür be hocam hele samsun -sinop arası öldürür adamı ama manzara güzeldir...
bide sinopta araban arıza yapsan ne etcen hoba çektir samsuna sanayi yok ki...
sinop ve artvin ...
tek giriş çıkışı olan iki güzide ilimiz yani geldiğin yoldan terk edersin şehri başka alternatifin yoktur ...
artvinde bu bir köprü iken sinopra gidişli *gelişli bir yoldur ...
sağ şeritten girersin-sol şeritten de şehri terk edersin...
bende ki şansa bakın kı ikisinde de çalışmak nasip oldu ...
şimdi artvindeyim...
ama sinop bi başkaydı...:cry:

Son düzenleme:
samsundan asla şikayetçi olunmaz:)

evet samsun şanslı illerimizden biridir...
aslına bakarsanız samsun-hopa arası sahil olarak bakarsak sahil yolunun yapılmasından sonra ulaşım iyi oldu...
en azından canın sıkılsa arabanla sahile çıkar deniz manzaralı bi tur atarsın kafan dağılır gbi...
ama sahilden içerlere doğru gidersek durum gene aynı...
şehir trafiği olarak bakarsan da ...
genel sürücü davranışları açısından sıkıntılı iller...
ama servis imkanları iyidir...en azından kendi şehrinde çözemezsen yakın ilde çözüm bulursun sıkıntına ...
burda iki ana merkez samsun ve trabzon ...diğer iller de bunlardan birine yakındır en uzağı 1 saat gibi
bu şartlarda
genel itibarı ile ortalamanın üstünde olan yerler.

Son düzenleme:
sikayet degil de turkiyenin en guzel trafigi ve yolu asfslti neresi derseniz kesinlikle KONYA
nerdeyse trafik isigi kalmadi memlekette her yer bolunmus genis yol burali degilim ama bu sehrin en guzel yani bu yolda cukur bile bulamazsiniz

da konya şöförleri de kayseri şöförerine benzer derler.kayseride o geniş yollarda bile kaza oluyorsa o şöförleri hopadan artvine çıkmalarını video ile çekmek lazım.

Karabük te yollar gayet düzgün parça sıkıntısı yaşamadım şimdiye kadar

trafik sıkıntıısı da yok park sıkıntısı da yok bence en rahat şehirlerden biri

konya karabük ve kayseri de araç sahiplerinin sevdiği iller arasına girmiş bulunmakta...
konya ve kayseriyi görme fırsatım oldu sizlere katılıyorum...

sikayet degil de turkiyenin en guzel trafigi ve yolu asfslti neresi derseniz kesinlikle KONYA
nerdeyse trafik isigi kalmadi memlekette her yer bolunmus genis yol burali degilim ama bu sehrin en guzel yani bu yolda cukur bile bulamazsiniz

tek sıkıntı bisikletliler :D cok tırsıyorum bır gun bırını ezecemdıye Konyada arac kullanırken.ama yol altyapısı olarak bencede muthıs

bence 1 numara ZONGULDAK.....

Geri