Belki başınıza gelir yaparsınız

:) valla dogru dıyorsunuz eger bu saçma sapan kalıplasmıs bılgı bılen aslında hıcbıseyden anlamayan ınsanlar Usta ise
Benım Ustam yada bızım aradıgımız ustalara usta demek hakaret , en ıyısı Medyum demek ;)

benzin pompasından şüphelendiğiniz an inadına marşa basmayın babam gibi pompayı eritirsiniz :) gaz / benzin geçirme düğmesine basılı tutarak marşa basın aracı çlıştırın.benzin azsa benzin alın tekrar basın çalışmazsa geçmiş olsun nurtopu gibi bir benzin pompanız oluyor 75 tl pompa işçilik size kalmış :D

Orijinal benzin pompaları çok yüksek fiyatları var. Yanına yaklaşılmıyor desem yalan olmaz.

Orijinal benzin pompaları çok yüksek fiyatları var. Yanına yaklaşılmıyor desem yalan olmaz.

aracımı satmadan önce 100 liraya ustam dükkanından pompayı alıp geldi ve benim evimin önünde bosh marka pompa ile değiştirdi. vectra cdx eski aracım bu arada. belki bana o fiyata yaptı orasını bilmem ama pompalar öyle çokta pahalı değiller.

sadece pompa fiyatı benim dediğim yalnız filtresi zartu zurtu dahil değil.

Son düzenleme:
aracımı satmadan önce 100 liraya ustam dükkanından pompayı alıp geldi ve benim evimin önünde bosh marka pompa ile değiştirdi. vectra cdx eski aracım bu arada. belki bana o fiyata yaptı orasını bilmem ama pompalar öyle çokta pahalı değiller.

bosh markayı 2 sene önce 170 e halletmiştim Kütahya da

bence bosh servislerinden sadece pompanın ağzında ki tel filtrenin fiyatını sorun. sonra pompa mı pahalı yoksa asıl maliyet filtre ve diğer küçük göze batmayan yerlerde mi düşünün.

ben sadece pompayı değiştirdim diyorum yani sadece yakıtı pompalamaya yarayan kısmı.

Geri