Benzin fiyatları güncellenmiş(buna zam denmez zamcık denir.)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakaret etmeyin oy verenlere
adam gibi eleştiri yapın
adam gibi
"dipnot: akp ye hiç oy vermedim"

Arkadaşım kusura bakmada, ülke hergün kötüye giderken halen daha insanlar kötülüğü savuup destek veriyorsa bunun mutlaka psikolojide hastalık olarak yeri vardır.Bir de bunların yaptıklarının ceremesini ben çekiyorsam biryerden sonra isyan ederim.Biri seni canını yaktığında hell olsun çok güzel yaptın hergün bir daha isterim mi diyorsun?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Küçücük kıbrısta bile insanlar nasıl birlik olup benzin eylemi yaptılar biz onların kaç katı ülkeyiz ama eksik olan sanırım ruh herkes 'alıştık artık' diyip geçiştiriyor.

surgeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım klavye başında biraz daha sakin olda benim gibi tepki çekme ben ve ailem ak partiye oyumuzu kullanırız dahada ileriye giledim bu ülkede 2kişiden 1i sen kime beyinsiz diyorsun çok mu geldi parası o zaman basarsın akbilini toplu taşıma ile gitmek istedigin yere gidersin:mad:
söyleneni doğrulamasaydın keşke akbille bindiğin otobus sidikle çalışmıyor. yakında onlarada zam gelecektir. akbil doldurmak için ne basacaksın ??

billo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk başta haklısın kimse kimseye beyinsiz deme hakkına sahip değildir.Ama haklıyken haksız duruma düşmüşsün.Devleti babalarının malıymış gibi kullanmayı bir kenara koydum.Bu hükümet bana en iyi yaşam sunmak için orda var.Sen kimseye diyemezsin çok mu geldi parası basarsın akbilini diye....Babanızın malı değil.Eleştirmek en büyük hakkımız.Ahlak dışı olmaması şartıyla istediğimizi söyleriz.Bu ülke Akp'den ibaret değil.Çanakkale'de harbe giren Akp değildir.Bu yüzden ülkeden malınız gibi bahsetme...Köy ağalığından uzak durun.Benim de dolaylı veya doğrudan hakkım varsa haram olsun.Gerisi Allah'a kalmış.Dahası sen vermişsen bile eleştirme hakkına sahipsin.İki kelam edemedin mi buraya bununla ilgili...Zam hakkında eleştiri de bulunsaydın.Neden bulunmuyorsun.Yoksa bu zammı doğru mu buluyorsun?Yoksa sesini mi çıkartmıyorsun,işim yarım kalır diye?Bu zammı doğru buluyorsan konuşacak hiç bir şey kalmamış.Sen de bunu bil arkadaşım....
nasıl yani arkadaşın biri ülkenin % 50 sine beyinsiz diyecek ben ona sat arabanıda akbil bas diyemeyecekmiyim eleştiri herkezin hakkı terbiye sınızları sınırında çanakkele,ye chp de gitmedi ama bildigim abdestsiz ve namazsız degillerdir elbetteki bizlerde en iyi imkanlarda yaşamak isteriz şuan yapacak bişey yok en iyisi bu biz unutmadık akşam 600 lira olan dolar sabah 1100lira ALLAHcc bu günlerimizi aratmasın

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl yani arkadaşın biri ülkenin % 50 sine beyinsiz diyecek ben ona sat arabanıda akbil bas diyemeyecekmiyim eleştiri herkezin hakkı terbiye sınızları sınırında çanakkele,ye chp de gitmedi ama bildigim abdestsiz ve namazsız degillerdir elbetteki bizlerde en iyi imkanlarda yaşamak isteriz şuan yapacak bişey yok en iyisi bu biz unutmadık akşam 600 lira olan dolar sabah 1100lira ALLAHcc bu günlerimizi aratmasın
Arkadaşım eleştiri herkesin hakkı.Bende sana yazdım haklısın diye...Bir insanın ters bir cümle kurması sana ters cümle kurma hakkını vermez...İkinci olarak bana CHP dedin de ne oldu...Çok mu üzüldüm..Sanki babamın partisi....İyi oku arkadaşım.Ben hiç bir partiye menfaatim için oy vermedim.İşte siz takım tutar gibi parti tuttuğunuz için biri akp'yi eleştirmesin;aman hemen chp şöyle,mhp böyle....Geçmişte yaşamayı bırakın şu an Türkiye'yi bu hükümet yönetiyor.Eğer oy verdiğin partiyi eleştirebilirsen helal olsun.Ama maalesef yapamaz bazıları...Devalüasyondan çok daha kötü durumdayız bunu da bil.Göstereceğini gösterdi Allah hiç merak etme...Çanakkale'ye Atatürk gitti......Ama bazıları için dinsiz....

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnsanlar neden hep başkalarına çamur atarak kendilerini savunurlar anlamam ki :) Herhalde işi siyasete dökersek herkes elindekini koyar masaya Allah kime ne göstermiş herkes görür :) Herhalde bu kadar benzin zammının arkasından Ankara da 400 trilyona yapılacak olan başbakanlık konutu, 400 trilyona sipariş vrilen başbakanlık uçağı yada suriyedeki teröristlere giden silahların ve paraların olduğunu söylediğimizde bizi vatan haini ilan ederler :) Allah karşıma kul hakkıyla gelme demiş ama din iman diye terane satanlar hep kul hkkına ortak olup bunu görmezden gelenler oluyor :) Ne hikmetse başbakan imf ye harçlık veriyoruz diyip halen daha zam üstüne zam koyuyor :) e güzel ekonomi dimi :) Palavra ekonomisi :D Hayde hanım bebelere balon :D

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ev adresini ver maaşa baglayalım sizede bişey begendiremiyoruz
Sen kendi standartlarını düşük tutuyorsan ve buna layık olduğunu kabul ediyorsan bu senin tercihin....Bir de nesini beğeneyim.Ülkenin hali ortada....En güçlü ülkelerden biri deyip duran Başbakan...Bu ne pehriz ne lahana turşusu....Önce IMF ye borç verip millete artistlik yapacağına milletini düşünüp zam yapmasın.Başbakan o kadar lüks arabalarla o kadar şeyi satıp hala bütçe açığı veriyorsa benim buna tahammülüm yok.Ve beğenmek zorunda değilim.Lafa bak bütçe açık veriyormuş....Niye veriyor? Zam yapıp bütçe açığını kapatmak marifet değildir....O kadar şeyi satıp bütçenin açık vermesi sadece ve sadece BECERİKSİZLİKTİR VEYA VURDUMDUYMAZLIKTIR...Yazmaya bile değmez...

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zam iyi oldu diyenler yada eleştiremeyip ne oluyor yahu diyemeyen akepe sempatizanı arkadaşlar, siz gidin dünyanın en pahalı benzinini kullanmaktan gurur duyun, doğalgaz zammı öncesi ankara ego önünde 3 saat kurukta bekleyin, elin arabına bir dünya para verinki top tüfek alsın amerikadan, 100000 tanesini evinize alın besleyin, sonra 2 sene önce terörist başıyla görüsen şerefsizdir diyip 2 sene sonra evet ben görüştüm diyen insanları avuçlarınız kızarana kadar alkışlayın tamammı güzel kardeşim! Bütün bunların sorumlusu sizsiniz ben değilim!

Mobil cihazdan gönderilmiştir./Sent from a mobile device.