benzin - motorin ZAM farkı ? ? ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan iomega
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
merak ettim simdi

bu kitler kendini kanıtlamıs ürünler ben de imal ediyorum ve kullanıyorum iyi bir ayarlama ve elektronik destekle %45 kadar tasarrufum var neden yaygınlaşmıyor türkiyede diye de merak ediyorum ne de olsa ruhsata işlemeye gerek yok delik deşik etmiyor arabayı işgal de etmiyor bagajı üstelik performansını arttırıyor motorun ömrünü uzatırken... :confused:avantajı çok yani

hho kitler çok eskiden beri var yeni bir şey değil yeni bir mucizede değil..

%45 iddalı bir veri kullanan bir arkadaş vardı çıkardı büyük bir ekonomi sağlayamadığı için %15 falan sağladı çok elektrik çekiyor bu sistem ayrıca oksijen sensörlü araçlarda oksijen sensörü eror verebiliyor beyninde yeniden hidrojene göre yazılım yapılması lazım.. işin profesyönel ayağı böyle bunlar profösyönelcene doğru yapılırsa ekonomik değerşer %30 a çıkabilir..

türkiyede bu işi yapmamalarının temel nedeni bu işi profesyönelce yapan bir yer yok.. hho kiti satanlarda ebaydan 100 dolara aldıkları kiti burda 300-400 dolara millete itelemeye çalışıyorlar en ufak bir teknik destek vermiyorlar sadece ürünü satıyoruz o kadar diyorlar..

hho kit ne montajı ne yapımı zor bir şey değil o işin zor kısmı motora giden hidrojen yeni nesil araçlarda sensör beyin bir takım yeni elektronik düzenlemelere ihtiyaç duyuyor bu işide profcana bilen anlayan yapan olmadığı için kimse bulaşmıyor.

birde kitten kite fark var bazı kitler dibinde kalan suyuda buhar olarak motora yolluyor ve motoru mahvediyor..

bu iş en güzel araç üstünde convertle verimli olmaz lpg kiti gibi hidrojen kiti olması lazım..

Geri