Beyaz Eşya...!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan _SeRcAn_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ankarada oturan abilerim ablalarım beyaz eşya konusunda yardımcı olabilirim aklınıza takılan sormak istediklerinizi sorabilirsiniz....

forumdaki bütün abilerim ablalarım sorabilir aklına takılan sormak istediklerini sorabilirler... ankarada oturan abilerim ablalarımla yüzyüze yardımcı olurum....O yüzden ilk başta ankara die belirttim yanlıs anlasılmamıstır umarım....

Sercan'ım, beyaz eşya değil de bana tek kişilik yatak lazım...Var mı sizde ?! Daha önceden de itfaiyeden aldığım yatak artık miadını doldurdu kaç yıl oldu..Yenilemem lazım...;)

Sercan 49a00 serisi bosch bulamadım, ayni ayar diye değişik modelleri önerdiler.Seçtiklerimide katolok üzerinden satıyorlar, elerinde yokmuş sipariş haziran ayında gelecek . Siemens yeni kg 57 np 71 ne modelin'den aldım.(antibakteriyel A pulus) 2000TL 12 taksit.
Fatih ve sercan her ikinizede teşekkür ederim.;)

abi hayırlı olsun güle güle kullan....

Sercan'ım, beyaz eşya değil de bana tek kişilik yatak lazım...Var mı sizde ?! Daha önceden de itfaiyeden aldığım yatak artık miadını doldurdu kaç yıl oldu..Yenilemem lazım...;)

abi musait olduğun bi zaman gelirsin tanıdık mobilyacı war babamın arkadaşı gider alırız ordan istersen.....

arkadaşlar benim daha değişik bir sorum olacak... beyaz eşyanın bayiliği için teminat nakit sermaye falan fişman toplamda ne kadar para lazım bayilik şartları nedir?açmayı önerir misiniz? gaziantep e açmayı düşünüyorum ama işe yabancıyım doğrusu antepte arçelik iş yapar başkası çok tercih edilmiyor arçeliğinde 4 tane bayisi var... tavsiyeleri bekliyorum... beyaz eşya dışında amcamlarda bellona bayiliği açacak o konuda da görüşleriniz bizim için önemlidir.... :D:D onunda bildiğiniz bayilik koşullarını bilenler varsa bize söylenenlerden farklı bişey var mı bilelim şirket yeniyiz diye kazık atmaz heralde.... :D:D:D

ya sercan kardeşim;
eşim çamaşır makinesinin önünden geçtikçe hem söyleniyor hem de muhabbetsiz bakışlar atıyor...
odalara çamaşır asmaya başladığında da firar etmeye teşebbüs ediyorum..
biraz kömür at yoksa bittik...

ya sercan kardeşim;
eşim çamaşır makinesinin önünden geçtikçe hem söyleniyor hem de muhabbetsiz bakışlar atıyor...
odalara çamaşır asmaya başladığında da firar etmeye teşebbüs ediyorum..
biraz kömür at yoksa bittik...

abi kusura bakma
arçelik 6 kg kurtuma makinası war bizde 650 tl dior babam senin dediiğin kadar yüksek fiyatta göremedim hiç kurutma makinası özelliklerini kod numarasını wersen bana ona göre yorum yapsam bendee....

bu kurutma makınası a sınıfı enerjı tasarruflu mu sercan. ve kurutma ıslemı ne kadar suruyor?

arkadaşlar benim daha değişik bir sorum olacak... beyaz eşyanın bayiliği için teminat nakit sermaye falan fişman toplamda ne kadar para lazım bayilik şartları nedir?açmayı önerir misiniz? gaziantep e açmayı düşünüyorum ama işe yabancıyım doğrusu antepte arçelik iş yapar başkası çok tercih edilmiyor arçeliğinde 4 tane bayisi var... tavsiyeleri bekliyorum... beyaz eşya dışında amcamlarda bellona bayiliği açacak o konuda da görüşleriniz bizim için önemlidir.... :D:D onunda bildiğiniz bayilik koşullarını bilenler varsa bize söylenenlerden farklı bişey var mı bilelim şirket yeniyiz diye kazık atmaz heralde.... :D:D:D

abi bayilik hakkında hiç bir fikrim yok ne desem yalan olur bence spot bir mağza aç derim bayiliğe wereceğin paraya mal alırsın ;) ;) şöle söyleyim sana biraz sermaya lazım yoksa işler gitmez hele şu krizde kredi kartı çek ile işler yürümez bi yere kadar kıvırabilirsin heleki çek çok pis bi şey ayzıldığında resmen bitersin mal alcak yerler bulman lazım peşin para mal alırsan vadeli alan adamdan daha ucuza almıs olursun we otomatik olrak fiyatlarında daha uygun olur resmen rekabet war mağazalarla aramızda su an mağzadan nerdeyse farkımız kalmadı gibi ama mağza açtığında da şöle bi avantajın war tek marka elinde oluğu için sağlam bide satıs elemanı olduğunda olay biter senin için ama bence spot aç derim en kötü bayiliğe wereceğin parayla yaz için vantiratör klima alsan senin için daha ii olur diye düşünüyorum....

Geri