Beyaz Eşya...!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan _SeRcAn_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sercan;
SIEMENS WT46W560 KURUTMA MAKİNESİ
Ürün Özellikleri

• Enerji Sınıfı: A
  • 7 kg kurutma kapasitesi
  • 7 kg dolap kuruluğunda pamuklu çamaşır için: 1400 dev/dakikada 1.61 kWh - 106 dakika, 1000 dev/dakikada 1.9 kWh - 124 dakika
  • DUO-Tronic Fuzzy Kontrol
  • softDry-tambur sistemi, Çamaşırları koruyan büyük özel çelik kazan ve palet tasarımı
  • Tek düğme üzerinden zaman ayarlı ve özel program seçenekleri
  • LC program akış göstergesi: Başlama zamanını erteleme ve kalan süre göstergesi, ilave programlar ve cihaz bakım önerileri
  • touchControl tuşlar: Start/Stop, Hassas, Kırışıklık önleme, Menü, Değiştir
  • Özel programlar: yünlü kurutma programları, mix, outdoor
  • Çamaşır düzleştirme
  • Kendi kendini temizleyen kondenser filtresi
  • kapak kilit malzeme: metal
  • İç aydınlatma
  • Kırışıklık önleme sistemi: Program sona erdikten sonra 120 dakika çamaşırları kırıştırmadan muhafaza etme
  • Çocuk kilidi
  • Program bitiminde akustik sinyal
  • büyük yuvarlak cam kapak
  • Boyutlar(Y x Gx D): 84.2 x 59.8 x 62.5 cm
  • Tezgah altına gömülebilir
fiyat: peşin 1.800
taksitli 1.980 9+3

Üstat fikrin nedir?

sercan;
SIEMENS WT46W560 KURUTMA MAKİNESİ
Ürün Özellikleri

• Enerji Sınıfı: A
  • 7 kg kurutma kapasitesi
  • 7 kg dolap kuruluğunda pamuklu çamaşır için: 1400 dev/dakikada 1.61 kWh - 106 dakika, 1000 dev/dakikada 1.9 kWh - 124 dakika
  • DUO-Tronic Fuzzy Kontrol
  • softDry-tambur sistemi, Çamaşırları koruyan büyük özel çelik kazan ve palet tasarımı
  • Tek düğme üzerinden zaman ayarlı ve özel program seçenekleri
  • LC program akış göstergesi: Başlama zamanını erteleme ve kalan süre göstergesi, ilave programlar ve cihaz bakım önerileri
  • touchControl tuşlar: Start/Stop, Hassas, Kırışıklık önleme, Menü, Değiştir
  • Özel programlar: yünlü kurutma programları, mix, outdoor
  • Çamaşır düzleştirme
  • Kendi kendini temizleyen kondenser filtresi
  • kapak kilit malzeme: metal
  • İç aydınlatma
  • Kırışıklık önleme sistemi: Program sona erdikten sonra 120 dakika çamaşırları kırıştırmadan muhafaza etme
  • Çocuk kilidi
  • Program bitiminde akustik sinyal
  • büyük yuvarlak cam kapak
  • Boyutlar(Y x Gx D): 84.2 x 59.8 x 62.5 cm
  • Tezgah altına gömülebilir
fiyat: peşin 1.800
taksitli 1.980 9+3

Üstat fikrin nedir?

abi çok bu fiyat bence sana tavsiyem diğer markalarada bi bak makineye lafım yok özellik bakımından ama fiyat çok geldi baana itfaide pek kurtuma makinası çeşiti yok ben aynı özelliklere sahip başka makinalar çıkartırım samsung olur arçelik olur bosch olur 1 2 gün müsade ederseniz fiyat çıkartırım...

abi zaten 3 - 4 yere fiyat sorduğunda fiyat belli olur bide araştırmadna almamanızı tavsiye ederim hem siz hem ben araştırıyım bakalım makina neden bu kadar pahalıymıs.....

çamaşır makinası en son sistem 1400 devir 8 kg 1500 tle peşin kurtuma makinası daha pahalı :D :D :D

ama kurutma makinasıda 1400 devir bana kalırsa ideali bunlarda 1000 devirde 1 kere alınıyo 2 sene sonra sonucta değiştirmiyceksin almışken en isiini almak gerekir...

Sercan, bu hizmeti bize verdiğin için çok teşekkür ederim... Yarın - birgün ev kuracağımız zaman sana çok işimiz düşecek.. ;) :)

abi bayilik hakkında hiç bir fikrim yok ne desem yalan olur bence spot bir mağza aç derim bayiliğe wereceğin paraya mal alırsın ;) ;) şöle söyleyim sana biraz sermaya lazım yoksa işler gitmez hele şu krizde kredi kartı çek ile işler yürümez bi yere kadar kıvırabilirsin heleki çek çok pis bi şey ayzıldığında resmen bitersin mal alcak yerler bulman lazım peşin para mal alırsan vadeli alan adamdan daha ucuza almıs olursun we otomatik olrak fiyatlarında daha uygun olur resmen rekabet war mağazalarla aramızda su an mağzadan nerdeyse farkımız kalmadı gibi ama mağza açtığında da şöle bi avantajın war tek marka elinde oluğu için sağlam bide satıs elemanı olduğunda olay biter senin için ama bence spot aç derim en kötü bayiliğe wereceğin parayla yaz için vantiratör klima alsan senin için daha ii olur diye düşünüyorum....
eyvallah kardeşim teşekkür ederim söyledikleirinde haklısın ama bizimkilerde spota yanaşmazlar bi de spot mağaza için işi çok iyi bilmek lazım hangi markadan modelden ne kadar getirecen ne yapacan falan bilmiyorum bakalım hayırlısı çok teşekkür ederim sana...

bu ne ki?
dün akşam Cepa'da Miele gördük...
........2.093 TL......
:rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet:

Sercan, bu hizmeti bize verdiğin için çok teşekkür ederim... Yarın - birgün ev kuracağımız zaman sana çok işimiz düşecek.. ;) :)

ne demek abi bi faydam dokunduysa ne mutlu bana... Opelim.net ailesi olarak uygun olarak alalımda ürünleri o yeter bana....

ev kurmanız şart değil abi her zaman beklerim buyrun bi çayımızı içinn...Sitede çok iyii dostuklar kurdum ama daha hiç yüzyüze görüşemedim :( :(

eyvallah kardeşim teşekkür ederim söyledikleirinde haklısın ama bizimkilerde spota yanaşmazlar bi de spot mağaza için işi çok iyi bilmek lazım hangi markadan modelden ne kadar getirecen ne yapacan falan bilmiyorum bakalım hayırlısı çok teşekkür ederim sana...

abi spotta tek dikkat edilecek nokta malları ii alman lazım cevre çok önemli bide sağlam tezgahtar iş tezgahtarda bitiyoo kendimden biliyorum eğer girersende bu işe bence acele et derim girmeyi düşünüyosan yazın işler açılır herkes bizde işe 4 elle sarılır acıcaksan dükkan malları almaya başla derim ötv kdv indirimi oluktan sonra esnaf biraz nefes aldı.....

Geri