Bir depoyla gidilen yol

Ynt: bir depoyla gidilen yol....

arkadaşlar bu araçları alırken bilmiyomusunuz yakıt mevzularını bende 2006 astrada vardı 1.3 ama hiç memnun deildim eer yılda 24.000 km yapmıyorsanız dizel almanın hiç b mantıı yok zaten litre fiyatları arasındada fazla b fark yok dizele gerek yok  38hehh

Gelirle de alakalı , ben 2004 sonunda aldığım otomatik benzinli 206 yı o zamanın şartlarında yakıt masrafını hiç düşünmeden almıştım. Fakat bugün herşey değişti, dizel aracı çokta beğenmememe rağmen, sırf yakıt tüketiminin düşük olmasından dolayı 3-4 milyar pahalıya daha düşük performanslı bir astrayı tercih ettim.Açıkçası yemedi benzinli almak  002tuhaff

arkadaşlar cumartesi günü uzun yola gittim... depoyu ağzına kadar( ciddi manada ağzına kadar) doldurdum ve ortalama 120 km ile boş araba max 750 km yol yaptı...

benzinli arabanın uzun yoldada olsa yapacağı odur neyse dizel geldiğinde 1100 1200 yapıp acısını çıkarırsın

Gökhan_55 link' Alıntı:
arkadaşlar cumartesi günü uzun yola gittim... depoyu ağzına kadar( ciddi manada ağzına kadar) doldurdum ve ortalama 120 km ile boş araba max 750 km yol yaptı...
sanırım depo 200-225tl  arası bi değere doluyor. km de 260-300 kuruş arası yakmış bence gayet uygun .yaşasın turbo

şehirdışı biraz fazla ama  tercih meselesi

avukatakın link' Alıntı:
şehirdışı biraz fazla ama  tercih meselesi
akın hocam 120 ile gitmiş 90 la gitse sen bugün dizeli satışa çıkarmıştın :)

:) 90 la şehirler arası giden var mıdır acaba? ve yol otobansa?

astraowner link' Alıntı:
120 km/h ortalama 750 km daha ne olsun
ama araba bomboş ve güya kitapçıkta ortalam 4,7 idi.. hadi 6 olsun dedim o bile olmadı yine:) helal 1.4 sana:)

Geri