boyandık sinyallerimizde değişti spoiler sırada ;)

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anıl cok güzel olmus güle güle kullan.arka stoplarıda filmlemişsin o da cok yakısmıs.beyaz olan stopları begeniyordun sen kararı değiştirmişsin koyu film atmışsın ama iyi yapmıssın bence daha cok yakısıyor sinyallerin koyu durması.modifiye sırana yayıda almanı tavsiye ederim bizim vectraları türkiyeye 4*4 gibi yüksek getiriyorlar araca yay takarsan bir okadar daha güzel duracak

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan teşekkür ederim ama daha öncede belirttiğim gibi araca sadece spoiler takarak bu kısa mod yolunu kapatmayı düşünüyorum :)

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada filmleri ben yapmazdım evet beyaz seviyorum ama benim arka sinyaller sarı olduğu için mecburen çektirdim :(

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin arabanı ben çok beğeniyorum ama 2 çocuk hanım derken çok modluyla olmuyor :)
Maaşallah ALLAH analı babalı büyütsün Anıl 2 cocuk babası oldugunu bilmiyordum.vallahi bu modifiye işi bende öyle bir tutku ki sanki bir türlü durulamayacagım gibi geliyor.her arabamla ufak tefek oynuyorum ama bende genelde abartıya kacmamaktan yanayım.cok radikal oynamıyorum orjinalliğinin dışına cıksın istemiyorum.

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok güzel olmus nazar değmesin....