Bu arac nasıl acaba ???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hsnmsn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar herkese ii forumlar..

Sahibinden.com sitesine aracımın satılık ilanını vermiştim ( Gerçi satmaya pek niyetimde kalmadı :s ) Geçen gün birisi takas teklif etmiş. Üstüne 4000 TL verebilirim demiş. Tüm bunlar gercek ise Sizlerden bu arac hakkında bilgi almak isitiyorum. Ve benım aracla kıyaslama yapcak olursak ne gıbı yorumlar ortaya cıkıcak merak edıyorum..

Benim Aracım
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...hb-orjinal-61000-km-de-astra-h-29268157/detay

Takas teklif edilen arac
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...romeo-147-temizzzz-alfa-romeo-33477668/detay/

o yaşta aracın bel altı boyalı...

bana biraz ilginç geldi. güneş soluğu demeyeceklerdir herhalde :)

Araç 10 yaş veya üzeri boyalı olurda anlarım , 3-4 yıllık bir aracın bel altı boyalı olması kuşkulu.
Ben olsam düşünmezdim , çok güzel bir astra'nız var.

Evetb elden aşağısı boyalı olması insanda kuşku uyandırıyo.. Gerci alfa yada hiç binmedim kullanmadımda nasıl arabadır hiç bilmem :D

alfa arabalar içinde alınırken ve de satılırken sevinilen bir arabadır derler.ben olsam düşünmezdim bile.opeli 50 kere satarken aynı sürede alfayı 1 defa satarsan kurban kesersin

hıc gırme bu ıslere bosver...ne alfası ya...altında opel var borumu bu...adam bosuna mı senle takas ıstemıs.ıllakı bıseyı var arabanın elden cıkarmak ıstıyor caktırmadan.sen dewam et opelıınle bır omur boyu

hıc gırme bu ıslere bosver...ne alfası ya...altında opel var borumu bu...adam bosuna mı senle takas ıstemıs.ıllakı bıseyı var arabanın elden cıkarmak ıstıyor caktırmadan.sen dewam et opelıınle bır omur boyu

eyw kardeşim saolasın tavsiyen için... Ama yıne astra H nın 1.3 veya 1.7 dizel i ile takas düşünürüm eger temız bır arac bulabilirsem...

eyw kardeşim saolasın tavsiyen için... Ama yıne astra H nın 1.3 veya 1.7 dizel i ile takas düşünürüm eger temız bır arac bulabilirsem...

onun yerine lpg taktırsan? :) kesin düşünmüşsündür zaten :rolleyes: ha birde madem 25bine satıyorsun bırak bekle o zaman biraz daha. biraz daha kastır 35 36ya düz dizel 0 alabilirsin kanımca easytronik 0 lar 38 civarı. fiyatlardan tam haberim yok gerçi:rolleyes: sadece bir öneriydi tabi 10 11 milyar fazla vermek zordur.. senin yerinde olsam takas yapmazdım. madem lpg li araca razısın taktır kendine lpg ki zaten fıstık gibi astran var:rolleyes:

Bencede kardeşim hiç bulaşma güzelim opeline bin. Saygılar.

Geri