Bu arac nasıl acaba ???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hsnmsn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kardeş başka işin yok mu? Gül gibi Astra'n var bin gez. Alfa ile kardeş olursun...

usta alfa senin olsa opeli almak istesen uzerine 4000 ytl versen tmm da... sen tam tersini yapiyosun... allah nazardan saklasin ari gibi araban var tertemiz ama yinede sen bilirsin...

bence böyle bir maceraya hiç gerek yok astran alfa dan hem daha genç hem daha yakışıklı duruyor. Güle güle kullan arabanı

onun yerine lpg taktırsan? :) kesin düşünmüşsündür zaten :rolleyes: ha birde madem 25bine satıyorsun bırak bekle o zaman biraz daha. biraz daha kastır 35 36ya düz dizel 0 alabilirsin kanımca easytronik 0 lar 38 civarı. fiyatlardan tam haberim yok gerçi:rolleyes: sadece bir öneriydi tabi 10 11 milyar fazla vermek zordur.. senin yerinde olsam takas yapmazdım. madem lpg li araca razısın taktır kendine lpg ki zaten fıstık gibi astran var:rolleyes:

10-11 mılyar vermek bıraz zor tabii yani öğrenciyiz daha. Şubat ta okul biticek inş o zaman iş hayatına atılınca anca alabirim :D

Hepinize tek tek hak veriyor ve fikirleriniz için teşekkür ediyorum arkadaşlar.. Zaten takasa girmeyi düşünmüyodum alfa ile ama en azından bir iki fikir edinmek için konuyu açtım..Çok gereksiz bir alış-veriş olacağı sonucuna vardım..

Yetkili arkadaş konuyu silebilir,kitleyebilir v.b :D

takas normal bir şey

bel altı boyalı olmasının onlarca nedeni olabilir yıllar önce çalışdığım yerdeki bir adam c180 almışdı tertemiz kankırmızısı aracı 8 ay sonra komple belden aşağı boyatmak zorunda kaldı kapıya sürtmüşler iki kapı boyanıcakmış kaportacıda abi sırıtır bu iki kapıyı boyarsak komple belde aşağı boyıyalım demiş adam boyatmışdı yani oluyor bu tip şeyler evhamlanmamak lazım servise sokarsan zaten aracın her şeyi ortaya çıkar kaporta ustası bakdımı anlar..

o kısmı önemsiz adamın takas yapma derdi belli alfalar satılmıyor elden çıkmıyor olay bu kadar basit opel dediğin araç gününde iyi fiyat istersen elden çıkar.. alfam olsa bende opelle takas düşünürdüm aracıma göre ikinci eli var yedek parçası ucuz servis ağı bol sorunsuz sıkıntısız bir araç.. alfacının gözünden bakmaya çalışırsanız neden takas yapmak istediğini anlayabilirsiniz..

ama benim opelimle takasa girermiyim alfa 159 getirseler gene girmem alması var birde satması var..

Geri