Bu çöküntüye ne yapabiliriz?

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Arkadaşlar arabamın sol ön (sürücü kapısı) kapıyı açarken duvara çarpmaktan dolayı böyle bir çöküntü oluştu. Buraya ne yapabiliriz? Sanayide sırf bunun için kapıya işlem yapmayalım dediler? Çıkartma düşünüyorum.
Size ne yapalım?

Sadece bu tip göçükleri düzelten yerler var. Fakat Manisa da nerededir var mıdır bilemiyorum.

auto king mini onarım... tabi göçük olan yerin boyası orjinal ise...

Boyası orjinal.Autoking sanırım randevuluydu. İnternetten bir deneyeyim. Orası orjinal boya. Yaptırayım olmazsa. Çıkartmaya gerek yok o halde.

Boyası orjinal.Autoking sanırım randevuluydu. İnternetten bir deneyeyim. Orası orjinal boya. Yaptırayım olmazsa. Çıkartmaya gerek yok o halde.

Belli olmayacak şekilde düzeltiyorlar.

bence direk gidip randevu alın en azından bakarak zaman dilimi ve fiyat konusunda daha iyi yardımcı olurlar... pek fazla masraflı bir iş değil... kapı yüzünü söküp bir kaç aletle düzeltme yapıcaklar ve vakumla çekecekler...

Genelde düzelttikten sonra boya yapmaya kalkarlar. Boyasız yapmayan bir yer bulamazsan ve boya takıntın varsa haber ver İzmir'de bir adres tarif edeyim. (fiyat biraz pahalı gelebilir ama usta işinin ehli)

auto kingde sanırım boyasız düzeltiyorlar ya da ben öyle okudum. İzmirdeki bayisine gidicem en kısa zamanda.

Ustasını bulursan boya moya bozmadan yapar orayı.Sonuçta orjinal boya sonradan boyanan bir yer değil.Neden böyle dediğimi söylim.Sonradan boyanan parçalar el yordamıyla boyandığı için her ne kadar ince gibi görünsede orada kalın bir macun tabakası olur ve ileri geri sacı oynattığında çatlar boya dökülür.Zaten orjinal olmasa o göçük olduğunda boya çatlardı yada dökülürdü anlaşılırdı.Boyayı bozmadan yapan yer varsa yaptır.Yoksa hiç elletme zaten oraya araba elletmek dünyanın en büyük hatası anlamına gelir.

Geri