Bu glade markalı ürünü sakın almayın!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hakaniko
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçtiğimiz pazartesi marketten klima peteklerine takılan glade marka oto parfümü aldım ve araca taktım. Dün sabah farkettimki içindeki sıvı sızmış ve konsola zarar vermiş. Araç daha 2 aylık. İçim cız etti resmen.

En yakın zamanda resim ekleyeceğim. Şimdilik nerede ve nasıl olduğunu göstereyim diye forumdan bir resmin üstünde oynadım. Temsili resim ekliyorum.

Bu konuda ne yapabiliriz???

big108385651213304rnc29.jpg

Zararlıymış evet eritiyor plastikleri diye duydum ben. Ben 1-2 sene kullandım Laguna'da bişey olmadı sonra zararlı olduğunu duyunca çıkardım. Bence kullanmayın arkadaşlar ya da o glade'i aynaya asın.

Peki bu adamlar zararlı olduğunu bile bile niçin satıyorlar bu aleti. Vallahi yazık günah ya.

ahhh be abii çok konuşuldu bu bizim arkadaşın arabaya da aktı ama o sattı.rötuş yaptırcan artık ama ne kadar olur bilemem araştır bi :(

bende benzeri bir sorun yasamistim tabiki direk attim daha sonra nasil bir parfüm kullanabilirim diye düsünürken tesaüf eseri vanilyali kadin parfümü gördüm ve aldim ogün bu gündür kullaniyorum (yaklasik iki yildir), 2-3 günde bir iki fis fis hem uzun ömürlü hemde riski yok tavsiye ederim..

tüh ya gerçekten çok kötü olmuş :(

bende çoğu sefer duydum, sadece Glade değil, birçok araç parfümü böyle sorunlar çıkartıyor ve plastiği eritiyor, renginde problemler yaşanıyor..

ben ara sıra Glade'in kavun kokulu cam parfümünden alıyorum (aslında mangolu ama kavun koktuğu için kavun diyorum).. Onu arka kapının cep kısmına sığdırıyorum, ne akıyor nede başka bir problem çıkartıyor.. Ancak, havalar çok ısındığı için, ucundaki pamuklu gibi bez parçası sıvıyı şişirip akıntı yapıyor.. (3 gün önce abimin başına geldi)

ben, yıkamacımda verilen aynaya asılan cinsten olan parfümleri kullanıyorum.. ama aynaya asmıyorum, kapıların üstündeki el tutma kısımlarına sarıyorum.. hem dışardan bakıldığında gözükmüyor, hemde 4 tane astığım için araba 1-2 hafta mükemmel kokuyor..

nası bişi olduğunu tahmin edebiliyorum ben kullanıyorum ama sadece dışını nasılmı içindeki sıvıyı boşaltıp benim berberin lasyonu var ondan koyuyorum sonrada peteğe takıyorum :D gayette güzel kokutuyor tavsiye ederim illede koku diyorsanız :D

gecmıs olsun cok fenaymıs cıdden ...

Geri