Bu glade markalı ürünü sakın almayın!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hakaniko
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
otm351123.jpg

Benim arabada arka koltukların bardaklık yerinde (el freninin hemen arkası) bu koku var araba. Kokusu inanılmaz güzel her binen beğenip soruyor. hemde hiçbir zararını görmedim.

bu kokudan alıyorum ve bagaja koyuyorum.. zaten araba için fazla etkili bişey bagajda durunca kokusuda fazla içeri gelmiyor... ;)

benim eski arabadada olmuştu

benim dayımın borasında da aynı sorun yaşandı ava çıkış yerine zarar verdi parçayı değiştirdik bi daha da tövbe dedik geçmiş olsun....

dikkat ederseniz üserinde yazıyor yahriş yapabileceği sıfır km honda jazıımı eritmişti söküp zımpara boya yaptırmıştım kötü bir durum geçmiş olsun

Geçtiğimiz pazartesi marketten klima peteklerine takılan glade marka oto parfümü aldım ve araca taktım. Dün sabah farkettimki içindeki sıvı sızmış ve konsola zarar vermiş. Araç daha 2 aylık. İçim cız etti resmen.

En yakın zamanda resim ekleyeceğim. Şimdilik nerede ve nasıl olduğunu göstereyim diye forumdan bir resmin üstünde oynadım. Temsili resim ekliyorum.

Bu konuda ne yapabiliriz???

big108385651213304rnc29.jpg

abi kusura bakma ama, sağır sultan duydu bunların akıp paneli eritip zarar verdiğini. keşke biraz araştırmış oolsaydınız , şu an için en iyisi air wick , cam tombul şişeler. arabaya uygun bır yere koyunca misler gıbı kokar 2 ay boyunca. cepten çıkan 10 lira.

edit: arkadaşlar yukarda gostermış zaten dediğim kokuyu.

bu durumu en iyi düzeltecek olan autoking adında bir yer var bence aracınızı oraya götürün. onlara tamir ettirin uzmanlar bu konuda

Bu tür kokuların insan sağlığına da zararlı olduğunu duymuştum. Özellikle astım hastalarına rahatsızlık veriyormuş. İlla koku istiyorsanız, kokudan vaz geçemem diyorsanız bu tip ürünleri aracın metal, deri aksamı ile temas ettirmemeye çalışın. Mesela ön koltukların altına gizliyebilirsiniz. Önceden koku için vanilya kullanırdık. Aracın içi mis gibi kokardı, hiç de zararı olmazdı.

nasıl vanilya abi markette satılanlardan mı

geçmiş olsun,2/3 seneden beri kullanıyoruz bişey oLmadı çıkartmak lazım nolur nolmaz... en iyisi air wickin yuvarlak şeklinde olanlarından koymak

elin değmişken söktür orayı zımparalat piyano siyah mı ne diyoralar :D ona boyat ;)

bu arada airwick in yeni kare şeklinde kokuları çıktı alın istediğiniz yere koyun 4cmx4cmx0.1cm ölçülerine yakın bişey çok kullanışlı araçlarda..

Geri