Bu glade markalı ürünü sakın almayın!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hakaniko
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet bu tür ürünler aractaki kaplamalara vs. zarar veriyor.Kullanmayın :) geçmiş olsun..

sadece glade değil bu türdeki tüm ürünler zarar veriyor kullanmamak en akıllıcası.

Arkadaşlar içinde alkol olan maddeleri deri ve plastik kısımlara yaklaştırmayın eritir ve deri kısımların soyulmasına neden olur sadece akşamları arabanızdan inmeden önce akşamları aracı güzelce parfümleyip çıkın sabaha da arabanıza mis gibi bi kokuylka binersiniz:)

evet forumda bir arkadaşın daha başına gelmişti bu olay...ben ise bun şu çözümü buldun.küçük kutu içersinde satılan ıslak mendillerden alıyorum ve kapağını açık bırakarak arka kapının iç cebine koyuyorum.bir ay kadar idare ediyor içerdeki koku.kuruyunca mendil niyetine kullanıp yenisi ile değiştiriyorum...

otm351123.jpg

Benim arabada arka koltukların bardaklık yerinde (el freninin hemen arkası) bu koku var araba. Kokusu inanılmaz güzel her binen beğenip soruyor. hemde hiçbir zararını görmedim.

otm351123.jpg

Benim arabada arka koltukların bardaklık yerinde (el freninin hemen arkası) bu koku var araba. Kokusu inanılmaz güzel her binen beğenip soruyor. hemde hiçbir zararını görmedim.

Alper, dediğin gibi kokusu mükemmel ama dikkat et.. yukarıdaki mesajımda da yazdım, bende kullanıyordum gerçi bir süredir bıraktım kullanmayı...

neyse, havalar ısındığı için, gümüş renkli plastiğin altındaki bezden parfümün sıvısı akıyor.. bence gün aşırı kontrol et, nolur nolmaz..

Bu tür kokuların insan sağlığına da zararlı olduğunu duymuştum. Özellikle astım hastalarına rahatsızlık veriyormuş. İlla koku istiyorsanız, kokudan vaz geçemem diyorsanız bu tip ürünleri aracın metal, deri aksamı ile temas ettirmemeye çalışın. Mesela ön koltukların altına gizliyebilirsiniz. Önceden koku için vanilya kullanırdık. Aracın içi mis gibi kokardı, hiç de zararı olmazdı.

Valla ben normal parfum alıyorum en kucugunden duruyor arabada hem bana lazım oluo hem arabaya sıkıyorum 2 senedır ole araba misgibi kokuyor.

Arkadaşlar güzel koksun diye normalde oda için olan parfümleri aracınızda kullanmanızı tavsiye etmem. Sonuçta bu parfümlerin hepsi petrol türevi. Ben artık evimde bile kullanmamaya çalışıyorum. Özellikle likit haldeki kokular direkt ciğerlerimizi etkiliyor.

evet ya benımkıde aynı konsol allahtan siyah pek farkedılmıyo benımde glade yuzunden oldu gecen sene sakın kalorfer petege takılan urunler almayın maf edıyo konsolu:(

Geri