Bu glade markalı ürünü sakın almayın!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hakaniko
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
konsola zarar veren bir sıvıdan çıkan koku insana zarar vermemesi mümkün değil.Araştırmak lazım böle konuları.

bu olayı bir iki sene önce gördüğümde direk o kokuyu çıkarttım vanilyalıydı odamda dolabımın içine koydum iki senedir dolabı açtığımda vanilya kokuyor :D
arabadada şu airvick in mango kokusu var mis gibi kokuyor :D

başıma gelse çıldırırdım heralde ama yapılamayacak bir şey değil, autoking halleder.

elin değmişken söktür orayı zımparalat piyano siyah mı ne diyoralar :D ona boyat ;)

bu arada airwick in yeni kare şeklinde kokuları çıktı alın istediğiniz yere koyun 4cmx4cmx0.1cm ölçülerine yakın bişey çok kullanışlı araçlarda..

piano black için direksiyon ve diğer konsol parçalarınında boyanması gerekir

nasıl vanilya abi markette satılanlardan mı
Evet bildiğimiz annelerimizin, eşlerimizin pasta yaparken kullandıklarından. Bir kaba koyup döşeme altlarına gizlerdik. (hele bir de biraz güneş görürse koku daha da artardı.)

corsa için o orta konsolun fiyatını sormuştum.. teybin ön paneline 130-140 lira kalorifer petekleri ve klimanın ordaki panelleri içinde 90 bide 40 mı ne dedi opel servisi.. yani toplamda rahat 250tl.. gerçi sizin kalorifer ve teyip.. 200 lira falan verip halledersin belki.. yazık olmuş geçmiş olsun.. bende airwick mango çok kullandım tavsiye ederim.. her ihtimale karşı devrilmiycek bi yere koyarsn olur biter...

bu arada bendede glade vardı eskiden.. servise gittiğimde bi usta söktü attı onu dedi bunu takma sakın bi daha :) ilk ayar oldum ama sonra hak verdim.. boşu boşuna demez adam die düşündüm ki öle..

illede alacaksanız en güzeli bu ayaklara hava gelen kanala takın aksada gözükmez izde bırakmaz süper oluyo :D

ya bunu daha önce bende aynı ürünle aynı araçda yaşadım :( keşke buraya yazsaydım kendimdede suç biliyorum kusura bakmayın :(

buna benzer bi sorunla bende karşılaştım arabaların aynasına astığımız karton şeklindeki kokuların ipi koptu çok güzel koktuğu için atmaya kıyamadım birazda ihmal ettiğim için koku 2 gün araçın ön konsolunda bekledi ve daha sonra kaldırdığımda altta havasız kalan kısmın soyulmuş olduğunu gördüm baya kötü bi görünümü vardı, artık bu kokulara çok dikkat ediyorum bence en iyisi spreyler.

Geri