Bu jant yakışırmı ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MerifasT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce?

• Yakışır

Oy: 10 33.3%
  • Yakışmaz

Oy: 15 50.0%
  • Yay olursa iyi durur

Oy: 5 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    30

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satılık bölümünde bulunan bu enkei jant setini almayı düşünüyorum fakat yakışırmı kararsız kaldım ileride yayda takmayı düşünüyorum. Araç meriva.

resim448498627.jpg

Son düzenleme:
açık söylemek gerekirse çok hoş durmamış bana göre birde yay koyacam diyosun iyi düşün

bence meriva aile otomobili formatında oldugundan jantı pek yakıştırmadım, ama dediğim gibi benim fikrim, belki sen arabana bakınca bir enzo görüyorsun, o zaman begenirsin zevk meselesi sonuçta.bu arada araç eger aile kullanımında ise yay olayına girme derim, aracın çok sertleşir konfordan ödün veririsiniz iyi düşünün

bence meriva aile otomobili formatında oldugundan jantı pek yakıştırmadım, ama dediğim gibi benim fikrim, belki sen arabana bakınca bir enzo görüyorsun, o zaman begenirsin zevk meselesi sonuçta.bu arada araç eger aile kullanımında ise yay olayına girme derim, aracın çok sertleşir konfordan ödün veririsiniz iyi düşünün

konfor pek önemli deil yılda 1 kere uzun yol yapıyoruz zaten. Bende kararsız kaldım sizlere soruyorum.
:o

burak jant gitmez merivaya..
ayrıca yay olayına girmeni hiç tavsiye etmiyorum..
sonucta aile arabası..?

Sen 16 inc orjinal opel jantı baksana.. emin ol yaysız da kullanırsın ve hoş durur..

buarada bu jantlar fena degil benimde hafiften aklımda ama jant düşünmüyorum şuaralar..

Sen 16 inc orjinal opel jantı baksana.. emin ol yaysız da kullanırsın ve hoş durur..

buarada bu jantlar fena degil benimde hafiften aklımda ama jant düşünmüyorum şuaralar..

Orjinal jant istemiyorum . Daha değişkik bişiler bakıorum . Ne zor iş ya:D

Geri