Bu stiloyu alıyorum fikirleriniz acilll

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan decoder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra f yi sattım bugun yeni sahibi aracı alacak ve astra maceram bitecek arac yeni sahibine hayırlı olsun

benimde acilen yeni bir arac almam gerekiyor ve aşağıdaki linkteki aracı alıyorum fikirlerinizi bekliyorum aracı değerlendirirken piyasayı hiç dikkate almayın cünkü uzun süre kullanmayı düşünüyorum 5 yıl kullandıktan sonra o zamanaki değerinin 1,000-1,500 altına verdin mi gider sizden performans konfor olarak fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum

http://www.araba.com/1990618/Fiat Stilo

Bence FIAT tan uzak durmalı. Bu benim şahsi görüşüm. Çok arıza veren bir marka.

yazık etme kendine fiat alınır mı, 4 sene fiyat kullandım. Albea, Doblo, Palio 1.4EL, Palio SpeedGear 2.0, bir daha yanından bile geçmem

Ek olarak 99 model 1.4 Paliom LPG'li idi. Fakat 1.4 Astra G benzinli araçımla aynı yakıyordu.

fazla yakar kullanımı zevklidir italyan hissiyatını amatör bir ruhla da olsa veren bir araçtır. servisi boldur diğer markalar kadar arıza verir.
stilo lar albea doblo ve palıo dan daha farklı bir stratejiyle üretildiğinden onlarla karşılaştırmak doğru olmaz.

fazla yakar kullanımı zevklidir italyan hissiyatını amatör bir ruhla da olsa veren bir araçtır. servisi boldur diğer markalar kadar arıza verir.
stilo lar albea doblo ve palıo dan daha farklı bir stratejiyle üretildiğinden onlarla karşılaştırmak doğru olmaz.

"stil o " sonuçta kanka.. cam tavanlıları harika..

Stilo Fiat'ın yaptığı adam akıllı 3 5 arabadan bir tanesi.Ancak diğer 3 5 tane adam akıllı araçları gibi bu araçlarında bakım parçaları hariç diğer parçaları oldukça pahalı ve çıkmasını bulmaz samanlıkla iğne aramaya benziyor.Stilo gerek kullanımı gerek görüntüsü ile hoş bir araç.Yakıtı akranlarına göre biraz fazla.Birde elektroniksel olarak arıza yapmaya meğilli bir araç.Cam tavanlı olanları çok daha şık ancak cam tavanları tek kelime ile baş belası.Çok çabuk bozulabiliyor.

Saygılar...

Geri