Bu stiloyu alıyorum fikirleriniz acilll

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan decoder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İleride satmayı düşünüyorsan 95-97 corolla felan daha mantıklı.Altın değerinde 2.eli olduğuna katılıyorum çünki şu an tanıdıklar vasıtasıyla bakınıyoruz ama tertemiz satılık corolla hem az hem de fiyatlı gidiyor.Az daha sıkıştırırsan C180 felan Mercedes te alınabilir.Servis durumu o taraflarda nasıl bilmiyorum ama istediğin an 1-2 aşağısından nakit para.Sonuçta hor kullanılmamış bakımlı aldığın sürece bu iki seçenekte de yağı-suyu haricinde 3-4 yıl vadede ciddi bir bakım kalemin çıkmaz.
Bizde şu an senin bütçene yakın bir araç düşünelim diyoruz ve en mantıklı 2 tercih bunları belirledik.Senin ikametinde servis sorunları, 2.el tercihleri farklı ise ve satışım-servisim sorun olmayacak kanısında isen sonuçta Fiat-Tofaş.Her şekilde alınır- beğenmezsen satılır.

İleride satmayı düşünüyorsan 95-97 corolla felan daha mantıklı.Altın değerinde 2.eli olduğuna katılıyorum çünki şu an tanıdıklar vasıtasıyla bakınıyoruz ama tertemiz satılık corolla hem az hem de fiyatlı gidiyor.Az daha sıkıştırırsan C180 felan Mercedes te alınabilir.Servis durumu o taraflarda nasıl bilmiyorum ama istediğin an 1-2 aşağısından nakit para.Sonuçta hor kullanılmamış bakımlı aldığın sürece bu iki seçenekte de yağı-suyu haricinde 3-4 yıl vadede ciddi bir bakım kalemin çıkmaz.
Bizde şu an senin bütçene yakın bir araç düşünelim diyoruz ve en mantıklı 2 tercih bunları belirledik.Senin ikametinde servis sorunları, 2.el tercihleri farklı ise ve satışım-servisim sorun olmayacak kanısında isen sonuçta Fiat-Tofaş.Her şekilde alınır- beğenmezsen satılır.

kısa vadede satnayı hiç düşünmüyorum iş değişikliği veya yer değişikliği olmadığı sürece satmayı düşünmüyorum uzun süre kullanmayı düşünüyorum onun için 2 elini piyasasını hiç düşünmüyorum sırf 2 eli var diyede gidip arac alınmaz söz konusu konfor rahatlık ve aractan keyif almaktır benim için
stilo kullanıcısı, akrabasında olan yada arkadaşında olanların fikirlerini almak için konu actım ve fikirlerinizi önerilerinizi dikkate alarak hareket etmek istiyorum çünkü hepiniz arac sahibi kullanıcısı insanlarsınız danışmak fikir almak her zaman iyidir ve fikirleriniz için teşekürler

bence fiattan uzak dur derim arkadaslar gibi.

opelinizin değerini her ne şekile olursa olsun düşürmeyin bakın adamlar eski kasa toyota diye tutturmuş 93-97 arası toyotaya 15-16 bin gibi para istiyorlar neymiş eski kasa sağlam taş olsa ne yazar o yaştaki bir araca o para hayatta verilmez ama malesef verenler oluyor

sizde opelinizi ucuza vermeyin piyasını düşürmekte kaldırmak kullanıcının elinde
+100000000000000000000000000

Abimde 1.3 dyanmic grande punto var araç fazla sorun yaşatmadı. aracın en mükemmel yanı çok az yakıt tüketiminin olması. bence fiat artık kaliteli araç üretiyor. otomatik klimasından tutun follow me bile koyoyorlar artık araçlarına. bence alınabilir bir araç fakat tabiki opelle karşılaştırılamaz bile

Stilo iyidir

Geri