Bu stiloyu alıyorum fikirleriniz acilll

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan decoder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
teknik bir bilgim yok ama fiatın en iyi arabası bence diğer araçlarına göre oturaklı ve ağır duruyor. bi ara bende almayı düşündüm ama kısmet opelmiş. ama alırsan yandaki japon yazılarını sök hemen arabanın ağırlığını almış götürmüş bide spoiler yakışmamış. şimdiden hayırlı olsun.

Tek kapı stilolara bir ara fena takılmıştım. Çocuk, oldugundan dolayı almamıştım. Ama hala beğendiğim bir modeldir. Stilo albea, palıo ile kıyaslanamaz bile. Sınıfındaki araçlara göre fazla yakabilir. Konforlu ve rahattır. Tavsiye ederim.

arkadaşlar fazla yakıttından bahsetmiş bende şunu belirteyim bizde kacak benzin cok fiyatıda 2,50 lpg 2,00 civarı idi en son yakıt benim için sorun değil beni düşündüren kronik arızaları olup olmadığı arkadaşta bbir stilo var arızası pek olmadı bir ikincisi bulunduğum yerde servisi var bende opel taraftarıyım ama en yakın servis 200 km ve cokta kazık özel servisilere giderdim yol gidiş geliş yetişmezse 1 gun ordan kalış felan uğraşıyordum
stilo tercihim ise bir servisi 2 tipi hoşuma gidiyor ve dolu olmasi bu özellikte ve model bir opel alsam en az 22,000 ve 25000 demek onuda unutmamk lazım tabi opel ile kıyaslayamam ama yukarad yazdığım servis benzin olayı göz önüne alıyorum en idaeli bu galiba ma sizin fikirleride dikkte alacam belkide sizin fikirleriniz doğrltusunda almaktanda vazgececem olurda vazgecersen stliodan skoda fabia var onu alacam link aşağıda

http://www.araba.com/2545906/Skoda Fabia 1.4 16V Special

Son düzenleme:
arkadaşlar fazla yakıttından bahsetmiş bende şunu belirteyim bizde kacak benzin cok fiyatıda 2,50 lpg 2,00 civarı idi en son yakıt benim için sorun değil beni düşündüren kronik arızaları olup olmadığı arkadaşta bbir stilo var arızası pek olmadı bir ikincisi bulunduğum yerde servisi var bende opel taraftarıyım ama en yakın servis 200 km ve cokta kazık özel servisilere giderdim yol gidiş geliş yetişmezse 1 gun ordan kalış felan uğraşıyordum
stilo tercihim ise bir servisi 2 tipi hoşuma gidiyor ve dolu olmasi bu özellikte ve model bir opel alsam en az 22,000 ve 25000 demek onuda unutmamk lazım tabi opel ile kıyaslayamam ama yukarad yazdığım servis benzin olayı göz önüne alıyorum en idaeli bu galiba

zaten çözmüşsün olayı hayırlı olsun derim ben.:D:cool::cool::cool:

zaten çözmüşsün olayı hayırlı olsun derim ben.:D:cool::cool::cool:
ben düzeltme yapana kadar yorum yapmışsın sitedeysen birde fabiaya baksan teşekürler

Fabia güzel araba.Etrafımda kullanan 3 kişi vardı.Biri memnun değildi.Meğer onunda araba 220binde servise girmiş(120 bindeydi arabası) Özetle düzgün sağlam Fabia ya tepe tepe binilir.

Saygılar...

fabia ile stilonun kalitesini kıyaslayamayız ne kadar vosvosun şirketi olsada skodaya gerekli özen gösterilemiyor.

ama fabiada çok kötü değildir astranızı aratır.

fabia ile stilonun kalitesini kıyaslayamayız ne kadar vosvosun şirketi olsada skodaya gerekli özen gösterilemiyor.

ama fabiada çok kötü değildir astranızı aratır.

aynı düşünüyorum ama bakalım hele aracı alan arkadaş gelsin devir olayını halledelim bir siz genede bilgisi olan arkadaşlar belki stlio kullanmış arkadaşlar vardır sizlerin fikirlerini bekliyorum

flood yapıyorum kusura bakmayın bunu niye yazıyorum opelinizin değerini her ne şekile olursa olsun düşürmeyin bakın adamlar eski kasa toyota diye tutturmuş 93-97 arası toyotaya 15-16 bin gibi para istiyorlar neymiş eski kasa sağlam taş olsa ne yazar o yaştaki bir araca o para hayatta verilmez ama malesef verenler oluyor

sizde opelinizi ucuza vermeyin piyasını düşürmekte kaldırmak kullanıcının elinde bakınız şu linkteki aracım için sizden fiyat tavsiyeleri istemiştim coğu 11-12 arası zor satarsın demişti
ve ben bu linkteki aracı 12500 tl ye sattım bilginiz olsun
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=55797

Geri