Bu stiloyu alıyorum fikirleriniz acilll

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan decoder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bunun 3 kapılısı var. Bi ara çok beğeniyordum..
3 kapılısı cok guzel cam tavan spor görunuş cabasi mahallede vardı cok begenıyorudum o da pert oldu gecen sene :sorry:

3 kapılısı cok guzel cam tavan spor görunuş cabasi mahallede vardı cok begenıyorudum o da pert oldu gecen sene :sorry:

O sarıydı değil mi abi? Şu yukarıda yeni açılan yolda bariyerlere girmişti ehliyetsiz çocuk?

Stilo iyi hoş araçta,2.eli ölü diye biliyorum ben..

O sarıydı değil mi abi? Şu yukarıda yeni açılan yolda bariyerlere girmişti ehliyetsiz çocuk?

Stilo iyi hoş araçta,2.eli ölü diye biliyorum ben..
evet cok sıkı arabaydı cocugun akrabasıyla konuştum 170 gırdı sag cıktı eleman öldurmeyen allah öldurmuyor
2ci elı her arabanın var ama bu gıbı spor arabalar agır satılır kısmet işi :)

ne olursa olsun 15 yaşındaki arabaya o para verilmez alt tarafı toyota gözünüzde o kdr büyütmeyin.
gözümde büyütmüyorum hergün altımda biniyorum .. 94 astrayada bindim 98 corsayada ..

gözümde büyütmüyorum hergün altımda biniyorum .. 94 astrayada bindim 98 corsayada ..

bende o kasaları beğeniyordum ama o araçların o fiyatları etmeyeceği kanısındayım millet tutturmuş yok iyi kasaymış yok sağlammış benim dediğim 15-16 bin lira verip 15 yaşında araba alacağına o fiyata daha güncel bir araba alabilrsin.yani aracın değerine parayı vermiosun sadece piyasasına o parayı veriyorsun.

şuanda bilmeyen piyasasına veriyor o paraları ama aracı bilen yani sağlamlık masraf açmama sessizlik konfor hız ki araştırıp aldım , 2000 2002 modellerle aynı derecelerde olduğunu düşünüyorum bende hani alim kafam rahat olsun 5 sene binerim dersen ideal ..şuanda aracım 13 yaşında 121 bin km de 2 tanpon boyalı ve 15.500 veren ve ısrar eden var arabayı bilen isteyen veriyor ..

ha zannedilmesin ben 15 e aldım konuşuyorum inanılmaz düşük fiyata aldım

stilo güzel arabadır. bi ara bende düşünmüştüm. moon (sky) window lu 3 kapı modellerine hala gözüm gider...

konu dagılmasın beyler mevzu stilo corolla degıl arkadaşa yardımcı olalım ;)

stilo güzel arabadır. bi ara bende düşünmüştüm. moon (sky) window lu 3 kapı modellerine hala gözüm gider...
mavı renk 3 kapı sky dow tavan 3 kapı şekıl duruyor:D

Geri