Bu Yalana ir Son verelim Herkesi Bekliyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ERGÜ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ermeni terör örgütü asala nın katlettiği ateşeler için kim özür diledi bizden :mad:bu sözüm ona aydınlar kimi temsil ediyor:mad:. Biz özür dileyeceğimiz hiçbirşey yapmadık yapmayız.

kurtuluş savaşında esir düsen dedelerimize ne iskenceler yaptılar arastırın bakın ne özürü dilemem dileyenin türklüğünden soyundan da şüphe ederim

kesinlikle katılıyorum. paylaşım için teşekkürler. ayrıca linkteki siteye mutlaka arkadaşlar girip oylasın bence

Herşey bi kenara, orta asyalardaki atalarımızdan Osmanlı imparatorluğuna ve Cumhuriyetimize kadar uzunan tarihimizde bırakın soykırımı daha dar kapsamlı bir olumsuz örnek duyulmuş mu? geçmiş mi tarihe? Hammer, babinger bile yazmış mı böyle birşey! Medeniyet, uzlaşı ve vicdan muhakemesi yaptığını söyleyerek böyle saçma bir yola giren, özür kampanyasına imza atan sınırlı sayıdaki insan diye tanımlayamadığım mahluklara lanet olsun. (özelikle kudurmuş gibi ağzından çıkan köpüklerle yalanlar haykıran kezban hatemiye)

paylaşım için teşekkürler şehidlerimize saygısı olmayanlar atalarımıza saygısı olmayanlar bari yatanlara saygılı olsunlar

Işlemediğim suç için kimseden özür dilemem

ne özrü kardeşim kim kime ne yapmış zaten bu ermenilerin hayatı yalan kendileri yalancı zannediyorlarki herkes kendileri gibi yalancı onlardan özür dilemeye kalkanlar türk milletinden değildir arkadaşlar merak etmeyin ben eminimki tarih bunları affetmeyecektir

İnançlı ve onurlu Tüm türk gençliğine teşekkür ederim katılımı arttırmak için verdiğim adrese girmeye ve gerekeni yapmaya devam edelim arkadaşlar

Geri