Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi bende onlardan alıcam ama oraya nasıl ampul takıyolar. bi abiye sormuştum parklara takılan ampul demişti ama:confused::confused:

ewet abi parklara takılan aynı ampuller ama bizim stop lambası gibi deiller sgorta gibi bişey. aksesuarcıya gidersen yardımcı olurlar.bu arada bende değiştim çok güzel durdu ama benim plaka yamulmuş ışık dalgalı duruyo app yapim diorum yasak:sorry:

ewet abi parklara takılan aynı ampuller ama bizim stop lambası gibi deiller sgorta gibi bişey. aksesuarcıya gidersen yardımcı olurlar.bu arada bende değiştim çok güzel durdu ama benim plaka yamulmuş ışık dalgalı duruyo app yapim diorum yasak:sorry:
yok abi bişey olmaz:)
biraz paraya kıyarsanız çift mühürlü yaptırın:p

Ziebart Window Tints...

SDC10506.jpg

SDC10507.jpg

dün uzun bir izin yolculugunu tamamladim. bugün ilk olarak komple ic dis temizligi yaptim..

Valla ben de bugün, çamurluk sinyallerini siyah zemin junyan larla değiştirdim. Bir de bagaj kapağına orjinal irmscher yazımız geldi :)

yıkattım ...5 dakıka sonra kus pısledı camımı pıslemek degıl resmen yıkadı:)

Fransizin Teki Dönüş Yaparken,Sol Farın Altından Sildi Geçti kaPorta Fırlattı kendini Vidadan Onu Vidayla Tuttum Cok Acil İşim Vardi Tutanak Felan Uğraştırmadım Para Teklif Etti İstemez Dedim..Türkiye'ye Geliyosan Buranin Kurallarina Uymasini da Biliceksin Dedim Cıktım Yola Coolent Level Yazisi Cıkmaya Başladı Sitede Araştırdım Buldum Yarında Suyunu Eklicem..

Geri