Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Fransizin Teki Dönüş Yaparken,Sol Farın Altından Sildi Geçti kaPorta Fırlattı kendini Vidadan Onu Vidayla Tuttum Cok Acil İşim Vardi Tutanak Felan Uğraştırmadım Para Teklif Etti İstemez Dedim..Türkiye'ye Geliyosan Buranin Kurallarina Uymasini da Biliceksin Dedim Cıktım Yola Coolent Level Yazisi Cıkmaya Başladı Sitede Araştırdım Buldum Yarında Suyunu Eklicem..

gecmıs olsun ... cok guzel uyarmıssınız adamı:kop:

Bugün aracıma Ziebart tan diamond gloss boya koruma yaptırdım yanındada koltuk koruma hediye ettiler.

300 lira dediler bana Diamond Gloss Boya korumaya.Koltuk koruma bana da hediye etmişlerdi cam filmi yaptırdığım için...

ön diskleri ve balataları değiştirdim , castrol magnetec 10/40 yağ koydum , hava filitresi değişti , isletme aldım ve depoyu fullledim

Aslında bugün değil ama hafta sonu otomobilin yağını değiştirdim,EDGE kullanıyordum yağcı Mobil 1 ısrarla kullan deyince, servisimin onayı ile yağ değişimini yaptım.Almanya dan irmscher yazılarım gelmişti yan kapılar için yıkatıp onuda takarak yeni haftaya başladık.

arabanın arızasını yaptırdım benzin aldım bide yıkattım canavar gibi oldu bugün :D

Castrol magnatec yağ.
Gm Yağ filtresi.
4 Adet Bosch buji aldım.
2 Adet Gm cam sileceği .
2 Adet Gm kapı direk fitil.

Geri