Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende netten turtle wax cila aldım sonax şampuan birde plastik parlatıcı aldım yarında magnetec yağ ve firtreler değişecek corsamın

altından bi kablo sarkıyodu tamponun içine soktum :) sisfarı kablosu sanırım:)

yag yag filitresi.hava filitresi,on abs sensoru, on iki teker,4 firen balatasi, dinomo kayisi,gerdirme bilyasi yayiyla beraber ,bujiler,isitma radyatoru,bunlarin hepsini degistitdirdim.yagina bor bower koydum.bir motor kayisi kaldi onunda 20.000 km si kaldi ama beklemem bir kac aydan degistittirecegim.
simdilik bu kadar.biraz cok para yedi.biraz duruyum aksesuara baslayacagim . bide kontagin kotlamasini burdan arkadasin biri (HUSEYINAN arkadsimiz) yardiomci oldu anahtalari kodladim.

Son düzenleme:
geçen gün kicker l7 bağladım araca bugün cıstık cıstık gümmmm gezdim :D

Dün aracımın tüm iç ve dış lambalarını yani bagaj ışığı, okuma ışığı, arka plaka ışığı, geri vites lambası hep beyaz LED oldu..(stop ve ön arka sinyal lambaları hariç).. Kısa farlar Osram hyper blue 5000k dı zaten.. Ön parklarda beyaz ve imzada gördüğünüz gibi beyaz far kaşıda var ;)

Tek sıkıntı yan sinyaller beyaz olunca ve parklara bağlanınca araç muayenede ağır kusur sayılıyormuşş. Muayene zamanı eskileri takıp mueyenden sonra tekrar değiştirecez inşallah...

dün sipariş verdim bugün geldi APP plakalarımı taktım. çok güsel oldu plakaları basan arkadaşın ellerine sağlık

Geri