Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
50TL Benzin aldım. Aracımı yıkadılar. 1TL'ye iç temizlik :) yanında çay + gazete keyfi + Peçete verdiler. Aydınımı çok seviyorum:D
İzmirde depoyu doldursan bile ön camı zar zor siliyorlar.

Dün kırmızı, siyah koltuk kılıfı, kırmızı paspas, bijon anahtarı, kriko, elektrik süpürgesi ve unuttuğum bir ton şey aldım arabaya. Bu aralar yeni heves midir nedir, bütün paramı arabaya harcıyorum.

dün 4 adet 205/55/16 kumho sıfır lastik taktırdım.bu günde sırasıyla ,hava +polen flitresini değiştirdim,egr+boğaz kelebeği+bujileri temizledim ve motora komple bakım yaptım.
aracımı iç dış detaylı temizledikten sonrada, komple pasta cila uyguladım.

depoyu doldurdum, iç dış yıkama, egr iptali, üst kapak contası değişimi (yağ sızıntısı), far ayarı

Bu gün annemi misafirleğe koydum ve eve gireken biraz agrasif kulladım ve lastiklere birazz pati çektirdim,aracın bi nefesini açtırdım yani:):)

SOnaxta sadece iç detaylı temizlik döşeme ve tavan temizliği yaptırdım...hemi de bedava...arkadaşım saolsun...kısmetse yarın veya pazar da boya koruma ve pasta cila yapıcam...Allahım hava nolur böyle güzel olsun....

Amfiyle Pioneerin 1200 lük subwooferini bağlattım.Amfiyede ince ayar çektim, arabanın içinde durulmuyor.

Geri