Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
lpg taktırmaya gittim :) sabah 09da ama daha bitmedi yarına kaldı

Akü bitmişti, şarj işlemini yaptım. CAr 300 şifresini unutmuştum. Forumdan şifreyi nasıl öğreneceğimi bulup, teybi söktüm. Arkadaki numarayı , programa girip ; şifreyi buldum. ve bingo...! Şimdi teybim çalışıyor...

hata etmişim alğıdım ampüller çok sönük elimde patladı gittim bi 13 tane saha aldım.ama mid göstergenin içindekiler gevremiş un gibi dağıldı.ne yapacam nerden bulacam derken Anlık ilanlara konu açtım sağolsun Cengiz abim (MOKİA) hızır gibi yetişti :)

Cengiz abi hızır gibi yetişti bende hepsiburada ya güvendim sipariş verdim 1 hafta oldu ses çıkmayınca gittim göztepe sanayiden kendim aldım.onları değiştirdim.kırılan far yıkayıcısından bulamadım kendim tamir ettim (kendimi tebrik ediyorum.3 kez farklı yerlerden kırıldı içeriden,şansım yaver gitti orjinal gibi tamir ettim.umarım 4.sü olmaz) :D

Aracıma perde aldım :)

çamurluktaki sinyallerin camı sarı idi, artık beyaz..

Ön kaput ve tavana ince pasta(makine ile) ardından cila yaptırdım.Sonra polish yapıp boya koruma attım.Ön farlarada makine ile pasta attık ama pek işe yaramadı açıkçası.Güzelce temizledim ayrıca.Malum ayın 15i olduğu için arabanın karnınıda doyurdum.

Geri