Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Mal canın yongası!
Filtrelerini değiştirdim, yağını değiştirdim...
Onun da neşesi yerine geldi benim de...
Bir sertap erener cdsi almak lazım...

bu hafta gecen hafta baya arabayla ugraştık aku bıttı aku aldık gecen hafta opc pedalları taktım :)
bu haftada lpg ayarına söktuk lpg enjektörlerı elden gectı cruse control az bı işimız kaldı o da yakında aktıf olcak

yaklaşık 1 aydan sonra arabayı yıkadım kilitleri yağladım 2 3 saat uğraştım ama değdi düzgün bi fotoğraf makinesi bulsam çekip koycam resimlerini :)

lpg de çekmiyor gibiydi.ne bileyim lpg filtresinin 10 binde değiştiğini :D 30 bin i geçti kontrole götürdüm filtre değişti arabanın gidişide :D 11 küçük 2 büyük dipsiz ampül aldım bütün hepsini yarın sabah değiştireceğim :D

sabah kalktım siteye gittim yeni aldıgım jantları boyattım arabaya pasta cila attırdım:)he bide face de bi de grup kurdum tüm opelcileri beklerim arkadaşlar
opel corsa 1.7 dti turbo

evde çizik giderici pasta buldum bi deniyim dedim arka çamurluklar tavan ve bagajı yaptıktan sonra yoruldum :D çok birşey değişmedi ama daha güzel duruyo eskisine göre ama makina şart:)

lpg de çekmiyor gibiydi.ne bileyim lpg filtresinin 10 binde değiştiğini :D 30 bin i geçti kontrole götürdüm filtre değişti arabanın gidişide :D 11 küçük 2 büyük dipsiz ampül aldım bütün hepsini yarın sabah değiştireceğim :D

hata etmişim alğıdım ampüller çok sönük elimde patladı gittim bi 13 tane saha aldım.ama mid göstergenin içindekiler gevremiş un gibi dağıldı.ne yapacam nerden bulacam derken Anlık ilanlara konu açtım sağolsun Cengiz abim (MOKİA) hızır gibi yetişti :)

Arkadaki 3 yollu pioneer 300watt kolonları 440 watt 4 yollu pioneer ile değiştirdim, iç-dış yıkattım, taş vurukları ve ufak çıtlamış yerlere rötüş yaptım...

Geri