bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bi burakla genelde hafta sonları buluşuyoruz:D
bu pazartesi ahmettim silgılerını degiştım banana tip aldık almaz olaydık takana kadar elımı yaraladım taktık sılgıler ıyı sılmedı sılgılerın ıcınde aparatlar var cope attık daha lazım olmaz dıye yenıden sılgıyı aldıgımız yere gıdıp durumu anlattık sılgı kolları basmadıgını soledı eskı tıp yenı sılgı alıp evin altına takmaya calısana kadar eskı aparatları copten bulup taktık arka plaka ıc tavan ledli yaptık baya ugraştık ogun pıyasa yaptık ahmet girip olmustu hastaydı ogun ızınlıydı bos zamanı degerlendırdık kanka gecmıs olsun burdan :D
bu hafta sonu napcaz görkem ;)

burak sanada bi veccy alalım kardeşim seni astra kesmez artık hahahaha burak aklımda egsoz ucu we beyaz ampul war takabilirmiyiz ampulleri sence? ahmetin silecekler neden olmadı onu anlamadım:confused: bnmkiler nasıl oldu o zmn?

burak sanada bi veccy alalım kardeşim seni astra kesmez artık hahahaha burak aklımda egsoz ucu we beyaz ampul war takabilirmiyiz ampulleri sence? ahmetin silecekler neden olmadı onu anlamadım:confused: bnmkiler nasıl oldu o zmn?
kanki ahmetin silgi kollari basmıyomuş ıyı sılmedı eskı tıp aldık kolların degısmesıne gerek gormedik kanka degmez cok pahalı kollar:confused:
kanka sen dogustan şanslısın masallah de ahmetın kısmetı yok kardesımın
ahmet takma sıtılını bılıyomus ama bende ugraş verırız takariz ampulleri ;)
eksoz ucu bende almam lazım benımkı kalıtelı markasını unuttıum orjınall abart kafası bende kare seklınde buyuk almak ıstıyorum sorar bakariz
kanka beni 2,5 cdx keser anca yada sanayıde gordugumuz 280 le gıden honda vtc turbo ama gıtmıyo mumalesı goruyo bana öyle makına lazım:D

kanka biliyon bal bende bool:) kendin bizzat şahitsin :kop: tmm o ampullerden alalım bi deneyelim. egzos ucunu nerden aldın sen?

Geri