bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şimdiden iyi bayramlar bursa

birşey sorucam aramızda 17-18 jant kullananlar ne marka lastik kullanıyo balans kaçması sorunundan bıktım artık ya yolların bozuklugundanmı yoksa lastiktenmi kaynaklanıyo çözemedim ama bıktım artık şu bayram geçsin kışlık mod'a dönücem

selam millet
nasılsınız? ee hep buluşalım diyoruz ama icraat yok
ben diyorum ki bayramın 3. günü akşam saat 20:00 seyru sefa (dağ yolu)
uyan arkadaşlar isimlerini listeye eklesinler:

1_Ahmet

şimdiden iyi bayramlar bursa

birşey sorucam aramızda 17-18 jant kullananlar ne marka lastik kullanıyo balans kaçması sorunundan bıktım artık ya yolların bozuklugundanmı yoksa lastiktenmi kaynaklanıyo çözemedim ama bıktım artık şu bayram geçsin kışlık mod'a dönücem
kardeşim senın jantlarda egik var galıba yada gobeklerde sorun var bende aynı kahırı cektım bı zaman önce halen sımdı rot balans olcak bılgısayarlı jantlara lastıkleri baktırman lazım egık olup olmadıgını oyle anlarsin ıster bı ara gel yanıma baktırıyım yaptırırız;)

selam millet
nasılsınız? ee hep buluşalım diyoruz ama icraat yok
ben diyorum ki bayramın 3. günü akşam saat 20:00 seyru sefa (dağ yolu)
uyan arkadaşlar isimlerini listeye eklesinler:

kanka bızımkıler ıstanbul hazırlıgı yapacak malesef aksam gelemem gunduz olursa olur kardesım yada cuma gunu aksamı;)

yok egik fln hiçbişi yok sıfır gibi jantlar bizim burda yollar biraz bozuk ama elimden geldigince dikkatli kullanıyorum ama yine bozdu balansı 120-130dan sonra direksiyon oynamaya başlıyo

ya şimdi ben kışın 15' orjinal jantlara dönüyorum mayıs ayından beri takılı jantlar üstünde 3.ye aynı şey oluyo öntakımdan da kaynaklanıcagını zannetmiyorum 20ytl ye bi balans ve herşey düzeliyo ama niye bu balans kaçıyo onu çözemedim.

iyi bayramlar dilerim bütün arkadaşlara..

ahmet buluşma için ben gelebilirim ama diğer arkadaşları bilmiyorum..

balansla düzeliyosa sıkıntı yapmana gerek yok her sene bi kere düzelttir olsun bitsin kendini üzmene değmez:)

Geri