bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
teşekkürler burak

ahmet uzunlarada taktırmanı tavsiye ederim ilk anda çok etkili olmuyo oma ısındıgı zaman çok keyifli

ılk anda isinma problemı var bende taktırıyodum vaz gectım 5000k osram cıkardım uzunları sellektor yapınca anlaşilmıyodu sarı ampullerı taktım
osram /50 daha fazla gösteren ampullerı onları alıcam hafıf beyaz zamanında almadık :D:D

ya sahibindende bi ilan war kapasitörlü diyo içinde elektirigi hazır tutar sellektör attıgınızda bütün gücüyle yanar ısınmasını beklemezsiniz diyo ama kime sorduysam olmaz öyle şey dedi güvenemedim açıkçası

ampulun ömru selloktöre dayanırmı oo var uzunlar özel kit olmasi lazım kapasitör devamlı elektırık depolıcak ama isinmasini daha erken tetıklemez bence

uzunlarda zenon ampülün çok çabuk ömrü biter diye düşünüyorum sercan sellektör yaptığında yanıp sönecek sürekli bu şekilde kullanıldığında problem çıkartır bence
ama tabiki sen kullanıyorsun daha iyi bilirsin tecrüben vardır

ben geçenlerde bir opel hurdalığı buldum sahibiyle eskiden tanışıklığımız vardı fakat orasının onun dükkanı olduğunu bilmiyordum benim stoplardan var elinde şeffaf
şeffaf ama renk desen herşey aynı yine heryeri kırmızı sinyal sarı geri vites beyaz ama bizim b2 ler kadar mat değil içi gözüküyor çok hoşuma gittim hafta sonu alayım diyorum ne dersiniz yakışırmı

şefaf stopmuu ıcı kırmızı parlıyo hersey aynı dışı beyaz dımı

Geri