bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hoşbulduk Sevgili Burak
Hoşbulduk Sevgili Ahmet

Bakıyorum da araçlarınıza yenilikler yapıyorsunuzu
Hayırlısı Olsun
İyi Muhabetler

Tüm Bursa Opelim.Net'çilere Kucak Dolusu Sevgiler
Kazasız-Belasız Günler

burak bu arada kapı kollarını boyatmaktan vazgeçtim 4 tane cd kapı kolu buldum beyaz :D
onları takıcaz renk falan ayırmıyor

Hoşbulduk Sevgili Burak
Hoşbulduk Sevgili Ahmet

Bakıyorum da araçlarınıza yenilikler yapıyorsunuzu
Hayırlısı Olsun
İyi Muhabetler

Tüm Bursa Opelim.Net'çilere Kucak Dolusu Sevgiler
Kazasız-Belasız Günler
sagol murat abı senı sormalii yaz geldıı bı ufak kacamak yapıyoruz
mustafa ılbayli konturum yok msj atmişinn bana sagol teşekkur ederım senı sormalı kardeşimm :D:D

panjur işide tamam kanka bi arabanın panjurunu bulduk acayip yakışıyor opele söktük panjuru harika oldu şimdi sıra bir tane bizim panjurdan bulmaya geldi
panjur var 2 tane kulakları kırık bızım burdakı cıkmacıda 30 ytl ıstıyo görkeme alcaktık oyle kaldı ;)

hangi kulakları kırık bağlantı kulaklarımı
sonra fıbercı abımıze söyledık 2 ayagı saglam olsa daha ıyıolur 3 tane usten ayak var ortasi kırıkti sagdakı ayak kırıktı saglam ustten bır ayak vardı 30 ytl cok ıstedı cıkmacı bızde bıraktık yalova yolunda bakıcaz dedık kaldı oyle

hmm anladım neyse bulcaz bakalım artık en zor kısmı farlardı onları hallettik çok şükür gerisi kolay..

ahmet beyaz kapı kolu nerden buldun bi takım daha bulabilirsen bende talip olabilirim

xenon konusuna gelince kısalarda 1.5 senedir uzunlarda da 1sene fln oldu takalı daha sorun yaşamadım 1yıl daha garantisi devam ediyo dedigim gibi tek sorun ilk ısınma problemi ama soguk hali bile öndeki adamın anlamasına yetiyo denedigimiz kadarıyla.

Geri