bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ahmet beyaz kapı kolu nerden buldun bi takım daha bulabilirsen bende talip olabilirim

xenon konusuna gelince kısalarda 1.5 senedir uzunlarda da 1sene fln oldu takalı daha sorun yaşamadım 1yıl daha garantisi devam ediyo dedigim gibi tek sorun ilk ısınma problemi ama soguk hali bile öndeki adamın anlamasına yetiyo denedigimiz kadarıyla.
sercan yanliş anlama benım dusuncem ilk ısınma problemi kötu işte arac sollarkene gece 15 sanıye tutamazsın elınle ısınsında sellektör yaparım aracı sollarım hesabii olur sonucda uzunlarda selloktör cok önemli hersey göruntu degıll benim icin cok dusundum ama araştircam bu uzunların ayrı kiti olmazi lazim cunku uzun yol yapan bırısı olarak gece bırrhassa ampul dayandıramam uzun yolda keserse cok kötuu ampulde ucuz degıl tanesi 25 ytl toptancida gece gece aradur zenon ampulu petrollerde :D

sordugun soruya bak evın altında cek ıstedıgın kadar canın sıkılıyo herhalde:kop::kop:

icinizden bir pirasa bana msaj cekmiş yanlişlıkla :D:D
ortak görkem abi sınava gitmiş benimde canım sıkıldı döndum eve
telefonun sonu 6969 :kop::kop::kop::kop:

sordugun soruya bak evın altında cek ıstedıgın kadar canın sıkılıyo herhalde:kop::kop:

Ya yok sıkıldım bizim arabadan,gelin bu hafta Görkem abide i500 Spoileri alsın sizin arabaları fotoğraflıyayım.:) Ahmet abide gelsin,Emre abi dicem ama o uzakta onun benzini değerli gelmez.:D

icinizden bir pirasa bana msaj cekmiş yanlişlıkla :D:D
ortak görkem abi sınava gitmiş benimde canım sıkıldı döndum eve
telefonun sonu 6969 :kop::kop::kop::kop:

Bu Mesut tam bir pırasa!
Benide ekti zaten bugün.:mad:

Aßi Pırasa Mırasa Ayıp Oluo.! Kul Hatasız Olmaz ikinizin Adıda ßurak Napayım Yani :D

Ya yok sıkıldım bizim arabadan,gelin bu hafta Görkem abide i500 Spoileri alsın sizin arabaları fotoğraflıyayım.:) Ahmet abide gelsin,Emre abi dicem ama o uzakta onun benzini değerli gelmez.:D

Bu Mesut tam bir pırasa!
Benide ekti zaten bugün.:mad:

Yediririm Olm O Pırasayı sana

sercan yanliş anlama benım dusuncem ilk ısınma problemi kötu işte arac sollarkene gece 15 sanıye tutamazsın elınle ısınsında sellektör yaparım aracı sollarım hesabii olur sonucda uzunlarda selloktör cok önemli hersey göruntu degıll benim icin cok dusundum ama araştircam bu uzunların ayrı kiti olmazi lazim cunku uzun yol yapan bırısı olarak gece bırrhassa ampul dayandıramam uzun yolda keserse cok kötuu ampulde ucuz degıl tanesi 25 ytl toptancida gece gece aradur zenon ampulu petrollerde :D

yok abi niye yanlış anlıyayım:D geçenlerde gece saati sanayiden çıkıyoruz amca ogluna verdim arabayı bende onunkine geçtim dedim arkadan bana sellektör at hem soguk haliyle hemde ısınmış haliyle soğuk hali bile gayet güzel anlaşılıyo öndeki arabada yolda flnda sellektör atınca atlıyo millet saga ama sırf uzunlar içiin konuştugumuz gibi bi kit bulursam bende alıp denemek isterim şu an üzerinde olanlarıda orjinal sis farı almıştım onların içine takarım

Geri