bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaslar bu gece 12 ankaraya gıtmek uzere yola cıkıyom ne olur ne olmaz hakkınızı helal edın yarın kardesımın yemını var ınsallah sag salım varıp alıp gelırız :D

hayırlı yolculuklar.. Allah yolunu açık,lpg ni bereketli etsin:)

eveeeeet bursa uyan çıkalım artık monotonluktan...sıcaklar bastırdı mayışmaya başlamadan bişiler yapalım...

dün akşamüstü saat 18:30 civarı altıparmak stadyum lambalarından tam dönüyorum oda ne birde baktım önümü bir bertone kesti...ahanda bunu gözüm biyerden ısırıyo dedim sıcaktan mayışmış kendinden geçmiş biri kullanıyo yanına yanaştım düt düt yaptım ama nafile sanırım Menzir di kullanan gözlüklü mavi gölek giymişti...senmiyidn Menzir..?.aslında takip edip ilk lambada durduğunda tanışmak istedim ancak gelinlik işleri için koşturuyodum güzergah farklıydı...inşallah bidahaki sefere bende senin önünü keserim tanışırız...:good:

vala hiç farkında değilim doğrudur benim de mezuniyet balom vardı praya gidiyodum kısmet bi dahakine inş. ;)

arkadaslar bu gece 12 ankaraya gıtmek uzere yola cıkıyom ne olur ne olmaz hakkınızı helal edın yarın kardesımın yemını var ınsallah sag salım varıp alıp gelırız :D

hayırlı yolculuklar, kızılay meydanda bir dönerci vardı, bi porsiyon götür benim yerime:)

Geri