bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bursayı seviyorum kız arkdaşım ordan problemim olursa yardımlarınızı bekliyorum

millet selamlar... haydar geziyosun bakıyorum carrefourlarda :)

sınavları bahane ettiniz baloları bahane ettiniz bakalım şimdi sırada ne var bahane edilcek kardeşim artık toplanalım yahuuuu gerçi 29 haziran pazar günü tuning show war....!

atılla abı yıyemedım valla ana baba gunu kopuyo ortalık bıde annem yolluk yapmıstı onu bılem donuste yedım babamla kardesımle tekrar gıdıste yarın tekrar gıdıyom lpg az yakıyo otobus parası vermekten ıyı ınsallah hava cok serın olur cekılmıyo sıcak atılla abı:)

Ev yolluğu gibisi yoktur:) afiyet olsun.Güzel döner yapan kalmadı, orası aklımda yer etmiş işte... Otobüs olayına gelince valla ben hiç çekemem, tamam artıları var ama kendi arabanla gitmek gibisi yok...

arkadaslar dun sabah 8,20 gece yola cıktım kardesımı ankara teslım ettım dun aksam 9,30 da geldım gozlerım sesbes oldu ankara cok karısık eskısehır yolunu bulana kadar gobegım catladı:D

Ev yolluğu gibisi yoktur:) afiyet olsun.Güzel döner yapan kalmadı, orası aklımda yer etmiş işte... Otobüs olayına gelince valla ben hiç çekemem, tamam artıları var ama kendi arabanla gitmek gibisi yok...
abı gıderken mamak ankara dısı gıbı samsun yolu uzerı gıderken rahat gıdıyom gelırken eskısehır yolunu tuturamıyom cok karısık :D

Geri