bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
teşekkürler beyler, bir ara Autoking e bırakırız, yaparlar.kasko sagolsun

beyler sizden ricam bursaya geldiğimde görüşelim piknik yapalım istiyorum tabii aile ortamıyla telefonlarınız yok bende geldğimde ise ulaşamıyorum

hayırlı yolculuklar.. Allah yolunu açık,lpg ni bereketli etsin:)
sagol kardesım ankaraya gıttım 1 depoyla yanı 54 ytl ilk 2 depomla mamakta 52 ytl gaz aldım 3depo bursaya geldım kestelde 47 ytl gaz aldım gaz ıyı 1500 km oldumu ayar yaptırcam yarın sabah kısmet olursa ankaraya tekrar gıdıyom mamak a kardesımı teslım etmeye :D

hayırlı yolculuklar, kızılay meydanda bir dönerci vardı, bi porsiyon götür benim yerime:)
atılla abı yıyemedım valla ana baba gunu kopuyo ortalık bıde annem yolluk yapmıstı onu bılem donuste yedım babamla kardesımle tekrar gıdıste yarın tekrar gıdıyom lpg az yakıyo otobus parası vermekten ıyı ınsallah hava cok serın olur cekılmıyo sıcak atılla abı:)

Burak Abi dün çıktın mı tur atmaya maçı yendiğimizde çok karışıktı ya bizim burası...:D:D:D

Burak Abi dün çıktın mı tur atmaya maçı yendiğimizde çok karışıktı ya bizim burası...:D:D:D
valla ben uyku sarhosuydum dısarı cıkmaya bılem halım yoktu cok sılah atılar asırı bızım sıtelerden allah tabi kımseye bıse olmadı halan magandılıgı bırakamıyoz bu nasıl ıs tamam yendık bagır cagır sıhalaha ne gerek var:)

Geri