bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende cumartesi günü İstanbul'u baya bi dolaştım, Alibeyköy Yeşilpınardan Avcılar'a gitmek için E5'e çıkayım dedim ama bi türlü muvaffak olamadım :) ,bir yandan karanlık bastırdı, sora sora , 3-4 kere yanlış yönlere gire gire yolu doğrulttum da ancak varabildim. Yön bulma kabiliyetimi yeni yeni geri kazanıyorum :). Haftaya tekrar İstanbul'a gitmem gerekiyor, şimdiden kara kara düşünmeye başladım. Şunu çok iyi anladım ki Bursa çok güzel bir şehir.

ilk ankara cuma gunu lgp km bası 125 yaktı 2 dun gıttıgımde 100 bıne dustu onun hesaplarını yapıyoduk ankarada lgp 1630 ytl lıtresı bursada 1830 la 1850 arası cok fark var:D

bende cumartesi günü İstanbul'u baya bi dolaştım, Alibeyköy Yeşilpınardan Avcılar'a gitmek için E5'e çıkayım dedim ama bi türlü muvaffak olamadım :) ,bir yandan karanlık bastırdı, sora sora , 3-4 kere yanlış yönlere gire gire yolu doğrulttum da ancak varabildim. Yön bulma kabiliyetimi yeni yeni geri kazanıyorum :). Haftaya tekrar İstanbul'a gitmem gerekiyor, şimdiden kara kara düşünmeye başladım. Şunu çok iyi anladım ki Bursa çok güzel bir şehir.

İstanbula gideceklere yol konusunda yardımcı olurum.

abı gıderken mamak ankara dısı gıbı samsun yolu uzerı gıderken rahat gıdıyom gelırken eskısehır yolunu tuturamıyom cok karısık :D

Bende ramazanda malatyaya bi ziyarete gitmiştim, genelde olmaz ama:) Ankara çevreyolunda hafiften yolu karıştırmıştım.:)

Geri