caddy mi? combo mu?

caddy mi? combo mu?

• Kullanılan toplam oy
    84
  • Anket kapatılmış .
hehehe cadyyy mi ülen trend neyse o anda herkes ona atlıyor :D:D:D

hala üretiliyormu bilemicem ama vaneo ya binin sonra süspansiyondan kaliteden konusup caddy deyin...

fiyatı gözardı edersek caddy

Ya beyler saçma sapan karşılaştırmalar yapıyorsunuz gerçekten. Caddy nere Combo nere. İkiside apayrı ihtiyaclara cevap veriyor.

Ya beyler saçma sapan karşılaştırmalar yapıyorsunuz gerçekten. Caddy nere Combo nere. İkiside apayrı ihtiyaclara cevap veriyor.

arkadaşlar karşılaştırma saçma filan diye yorum yapıyosunuz ayıp oluyo bakın. yeni araç alcam ikisinin arasaında kaldım hangisini alıyım diye araştırma yapıyorum sitedekilerinde fikirlerini almak istedim. biz burda bilimsel bi araştırma yapmıyoruz sadece yardımlaşıyoruz bunu untmadan yorum yapalım lütfen.

ArkadaşLar,standart Ozellıklere Ve FıyatLara Gore Caddy FarKlı..Combo İle fiorino,partner vs Kıyaslanabılır..

neye göre caddy neye göre combo önce bunu çözmek lazım eğer van tarzında hep yük taşımak istiyorsanız ve motor güçlü olsun asr si olsun diyorsanız caddy derim ama konforla beraber yol tutuşu çok iyi olsun diyorsanız combo derim ben oy kullanmadım ama o caddy için fazla para istiyorlar aralarında yaklaşık 10 milyar belki daha fazla fark var ... yol tutuşu konusnda caddy connect kango partner berlingo doblo hepsini sola sıfır bırakır ... bizde comboyu almadan evvel bizzat inceledim caddyleri dıştan çok kaba duran araç içeri bi girdim daraldım resmen :) nedendir bilinmez konsolun torpidonun büyüklüğündenmidir nedir darlık geldi :) combonun içi çok ferah comboda eksi yönler 1.3 motor yüklüyse araç rampalarda biraz can sıkabiliyor 1.7 böyle sorun olacağını sanmıyorum gözlemdiğim bi dezavantaj daha comboların orta kapıları biraz şiş geri geri gelirken kör nokta oluşturuyor biraz zorlanıyorsunuz alışana kadar tabi.. caddy de alıcaksınız sakın dsg şanzıman alayım demeyin ticari araçta otomatik vites düşünemiyorum tabi benim fikrim bu yönde :D uzun lafın kısası araç az yaksın çok gitsin diyorsanız combo derim hem ailevi hem ufak tefek yük taşırım diyorsanız gene combo derim ama sırf yük taşıyıp engebeli yollara girerim derseniz caddy derim o zman hem kuvvetli motor var hem asr ( antipatinaj sistemi) var belki sıfırlarında ESP vardır bilmiyorum ... parça bakımından opelinde parçaları pahalı woswogeninde pahalı . bu arada iki araçta oldukça sağlam ... saygılar...

caddy iyidir kullanımı çok zevkli tasarım olarakta en iyisi bence...

abi caddy ile neden combo yu karşılaştırıyorsun ki , Caddy apayrı bir segment bence ; combo mu Doblo mu? yada Berllingo mu ? yada Kangoo mu ? desen kesin Combo derim ama maalesef Caddy yi tercih ettim oylamada : )

Ben bu Caddy bir türlü beğenemedim. Zaten VW de beğendiğim model sayısı 2 - 3 tane. Combo ise bana hep daha cazip geldi. Bu kıyaslamada oyum Combo ya olurdu. Ama bu sıralar Citroen Yeni Berlingo da tasarım olarak çok hoş geliyor gözüme. Güzelde olmuş araç.

Geri