caddy mi? combo mu?

caddy mi? combo mu?

• Kullanılan toplam oy
    84
  • Anket kapatılmış .
Diğer karşılaştırma konusunda bir üye Caddy bunların hepsini tırmalar demişti.:)

Şimdi ise; Caddy,Combo'yu tırmalar bence.:D

Edit: Anket durumuna bakılırsa Caddy,Combo'yu çoktan tırmalamış.:D

combo cadyy yi ezer ezer kül eder..
combo diyoruz lütfen..:D
diğer yorumum yanlıstır:D

neye göre caddy neye göre combo önce bunu çözmek lazım eğer van tarzında hep yük taşımak istiyorsanız ve motor güçlü olsun asr si olsun diyorsanız caddy derim ama konforla beraber yol tutuşu çok iyi olsun diyorsanız combo derim ben oy kullanmadım ama o caddy için fazla para istiyorlar aralarında yaklaşık 10 milyar belki daha fazla fark var ... yol tutuşu konusnda caddy connect kango partner berlingo doblo hepsini sola sıfır bırakır ... bizde comboyu almadan evvel bizzat inceledim caddyleri dıştan çok kaba duran araç içeri bi girdim daraldım resmen :) nedendir bilinmez konsolun torpidonun büyüklüğündenmidir nedir darlık geldi :) combonun içi çok ferah comboda eksi yönler 1.3 motor yüklüyse araç rampalarda biraz can sıkabiliyor 1.7 böyle sorun olacağını sanmıyorum gözlemdiğim bi dezavantaj daha comboların orta kapıları biraz şiş geri geri gelirken kör nokta oluşturuyor biraz zorlanıyorsunuz alışana kadar tabi.. caddy de alıcaksınız sakın dsg şanzıman alayım demeyin ticari araçta otomatik vites düşünemiyorum tabi benim fikrim bu yönde :D uzun lafın kısası araç az yaksın çok gitsin diyorsanız combo derim hem ailevi hem ufak tefek yük taşırım diyorsanız gene combo derim ama sırf yük taşıyıp engebeli yollara girerim derseniz caddy derim o zman hem kuvvetli motor var hem asr ( antipatinaj sistemi) var belki sıfırlarında ESP vardır bilmiyorum ... parça bakımından opelinde parçaları pahalı woswogeninde pahalı . bu arada iki araçta oldukça sağlam ... saygılar...

ustad yazmistir uzerine yorum yapmaya gerek yok diyorum benn

caddy dedim ankete ama yazmazsam içimde kalır.:)
ön camı yansıma yapıyor camın önünde ne varsa aynısını görebiliyordum.
alt kısımda yalıtım sorunu var içeri fazla ses alıyor.
sürücü koltuğu altındaki çekmece harici kapaklı göz yok ama mevcut olanları fazlaca denebilir.
yedek lastik aracın altında ve vidası dışarıdan açılıyor.(misafir gelmişti stepneyi çalmışlar 600 km deki arabanın:)) yenisini taktırırken kilitli bijon aldım engel olmak için:D
+
motoru sessiz ve ekonomik.
müzik sistemi gayet iyi.
frenlemesi gayet iyi.
standart donanımı yeterli(abs,asr,eps,sürücü yolcu hava yastığı,fren yardım sistemi adları aklımda değil aklımda değil,ebc galiba vites küçültmede motor devrini otomatik artırıp yığılmayı önleme gibi)

300 km uzun yolda şöför koltuğunda bu kadarını gözlemleyebildim.

son olarak alırsanız mutlaka kol dayama olsun kendi aracımda yok hiç aramadım ama caddy e lazım :)

caddy dediginiz araba combodan 10.000 ytl daha pahalıı o 10.000 ytl ile ben arabaya neler yaparımm.. caddy e kimse bakmaz bile zatenn bir gun o hale getirip benım arabamıı aynı fiyatlarda kıyaslamaa yapacagızz..

neden esitt sartlardakiler karsılastırılmaz o zaman

TOFASIN KARTAL modeli il
audinin RS8 i kıyaslayalım

ikisi de 4 kapı
ikisi de sx araba :D:D

megan astra evo 3 lüsüne ne dersinizz
tek kapı mı istiyorsunuz

gsı mı 106 mı audi TT mi :D:D

ben 106 ile vtec ebile karsıyım

2 tane 106 = 1 tane vtec

1 106 parasini diger 106 yi yuklemek icin harca o vtec in etrafinda donerek gitmiyor mu

Son düzenleme:
combo hakkında hiç fikrim yok onun için birşey dieyemem.
AMA elma ile armut kıyaslamıyoruz burda da ikiside hafif ticari...
10.000 lira masraf edip polis çevirdi arabamı bağladı tüvden geçemedim dediğiniz anlarda olabilir.
kendi aracınız seviyor olabilirsiniz ama fanatiklikte iyi değil..benim gt için ölüsü yeter istemem başka araba diyorum ama...kendime .;)

onu bunu bilmem caddy haddinden fazla tamam güzel araç kötü değil motor konusunda harkulade bi motora sahip bence ancak araca göre fiyat oldukça pahalı makul fiyatlar arasında kim nederse desin :D en ideali combo derim ben :) tabi yeni berlingo yeni partner tepee yide yabana atmamak gerek ama onlar hakkında bi fikrim yok ...

17 ocak 2009 da aldığım 1.3 comboma tam deyimi ile aşığım fanatiklik olmaması için binmediğim caddy hakkında birşey söyleyemem ama araba alırken fiyatlarına baktığım 200, 250 bin km civarında artık ben yoruldum diyen caddy lere 25 bin TL istiyorlardı ben benim royalimi 17 bin TL aldım km 85 binde kazası belası yoktu 200 TL bakım yaptım paşalar gibi biniyorum iki kere uzun yol yaptım 115 yaktım biraz yoklayım gazı dedim 150 km süratı öyle güzel yapıyorduki mazot göstergem aşağı düşmeye başlayınca elbette ibrenin nerdeyse kımıldamadığı 80, 90 km hıza çektim, musikinaz şarkılar gibi mutlulk veriyor bize combomuz parası çok olan caddy alır 15 ile 20 bin TL arası parası olan alsın comboyu rahat etsin.

Son düzenleme:
Geri