calibra tuning ve modifiye knusunda lutfn yardim. . .

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
hakan üstteki calibralarda betaz olanda da duygusallık var gibi demi :) beyaz melek gibi

ByHickimse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyazmelek kadar duygusal dgil ama cok cgristirdi bna varya eregldn istanbula mustafa abi oldurdun beni die bgırasm war ( kustm iste

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon, süper bir calibra dediğin 43 nzs mi? hani kırmızıyken sonra full beyaza boyatılan?

Plakanın harfleri doğru,rengide beyaz ama daha önce kırmızımıydı bilmiyorum! Olsada hiç farketmez,ben tek bir şey biliyorumki;O araba benim bugüne kadar gördüğüm en temiz,en diri ve her fonksiyonu çalışan 3 Calibra TURBO dan biriydi..

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok kırmızıdan beyaza dönen 34 CGP idi :D
bilmeyenler karıştırmış. Yanlış bilgiye sebep olmuşlar. sonuçta sattığımız bir araba olduğu için yalancı konumuna düşmüş oluruz. Bilip bilmeden emin olmadan konuşmamak lazım.
kırmızıdan beyaza çevirende bizdik. 34 NZS beyazdı ve hala beyaz :D ama doğrusunu söylemek gerekirse görüp görebileceğiniz en temiz en iyi calibra sitemizin logo ve banner çalışmalarını yapan Calibraturbo nickli Erman arkadaşımızın 34 UTB plakalı aracıdır

ByHickimse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dahamı çok namaz kılmalıyım diyorum içimde...:D
allah gule gule kullanmak nasıp etsın ama benım için buyuk bı kayıp gerçek olan bu:cry:
kopsun kıyamet...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NZS yi ankara getirmeye vesile olan kişi sanırım ben ve Serkan abi:)...
vw sitesinde bir arkadaş sormuştu hatta Serkan başkanda resimleriyle filan tavsiye etmişti...
ordaki arkadaşla birebir görüşüp arac hakkında kafasındaki pürüzleri yanıtladım(her ne kadar pek bilmesemde:D).
benim konustugum kişinin bir arkadaşı irtibata gecip bişeyler yapmışlar falan filan işte..

her neysee

ben komisyonumu istiyorum:D:D
Yeliz ablacım %3 müydü bu komisyon:D:D

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeliz, UTB satılık diye biliyorum ben ama 32.000 YTL falan istiyordu yanlış hatırlamıyorsam. :)

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satılık ama Yani yüksek fiyatlar istiyor. tam olarak ne istediğini bilmiyorum. 32.000de olabilir 35000 de :D

ByHickimse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varya arabanın yerıne ben uzuldum nzs de yemın ederım çok duygusal bı görunum wardı sankı sarılın bana sevın benı diodu ben istanbula yelızablaların yanına gittiğimde hava yağmurluydu ve araba dışardaydı içimden harbı şunu dedım ıslanmayı bıle hat etmıyo...
benım olcaktı şımdı yağmur yuzu görrmezdi flan die moruldanmıştım...
alan arkadaşa tekrar hayırlı olsun ama ezmesın arabayı citten buna asla razı değilim ve asla beyaz bı arabam olmıycak bu net kararım....
bu arada o komısyon olayı çok komık geldi bana yuzde üç verseydınız bana dana kescektım walaaa:sorry: :sorry: