Calibra Yeniden Doğuyor...

bitsede görsek hakikaten. bu arada hasan, aracın su anki maliyeti nedir sana. bittiğinde ayrıca soracağım bu soruyu tabiki :))

agzımı açtım izliyorum hızlı öfkeli-7 bu :) yeniden hayata döndürmek çok güzel olmuş bendede CDX var bende bazen sinirleniyorumda kaputu açınca korkuyorum şahsen :)

inş iyi bir sonuç alırsın çok merak ettim aracı çok güzel olmuş

bitsede görsek hakikaten. bu arada hasan, aracın su anki maliyeti nedir sana. bittiğinde ayrıca soracağım bu soruyu tabiki :))

Hikayenin başladığı 10.000 bakımı macerasından bu yana 8.000 tl civarı.. Tabi bunun 2500 tl si çöpe attığımız para. Araçta gözükmüyor yani :D Aldığım günden bu yana yapılan işelemelr ile ilgili detaylı bi liste hazırlayıp proje bitince yayınlayacağım 2 tane Calibra parasına denk gelecek gibi duruyor :D

agzımı açtım izliyorum hızlı öfkeli-7 bu :) yeniden hayata döndürmek çok güzel olmuş bendede CDX var bende bazen sinirleniyorumda kaputu açınca korkuyorum şahsen :)

inş iyi bir sonuç alırsın çok merak ettim aracı çok güzel olmuş

Teşekkürler, valla ne yalan söyliyeyim CDX olsaydı araç bende cesaret edemeyebilirdim.. kaputun içinde kıpırdanacak yer yok :D

Eline emeğine sağlık hasan...Bu iş sırf parayla olacak iş değil,gönül ve emek vermekte yeterli değil bence,beceri çok önemli...Sen tüm gerekli olan vasıfları bir arada barındıran bir arkadaşsın...ALLAH yolunu açık etsin...

Sırf usta, parça vs...sıkıntısı yüzünden gül gibi gt'yi sattım...İkinci el avrupa almaya korkuyorum inan...

Eline emeğine sağlık hasan...Bu iş sırf parayla olacak iş değil,gönül ve emek vermekte yeterli değil bence,beceri çok önemli...Sen tüm gerekli olan vasıfları bir arada barındıran bir arkadaşsın...ALLAH yolunu açık etsin...

Sırf usta, parça vs...sıkıntısı yüzünden gül gibi gt'yi sattım...İkinci el avrupa almaya korkuyorum inan...

senin GT başkaydı ünal abi...

Eyvallah abi sağolasın.. Bizim araçların ikinci elde bu kadar değer kaybetmesinin sebebi zaten bu.

Ben 1000 tl masraf edip, aracı olduğu gibi yürütürdüm.. O şekilde biner veya Piyasasının 2000 tl altınada fiyat çeker 3000 tl zararla aracımı satardım.. Ki aracımın performansı ve kasası çok iyiydi.

Ama kıyamadım, elden ele dağılarak dolaşmasına gönlüm el vermedi :D Ben bu araçların sağlıklı şekilde yollarda yürüdüğünü görmek istiyorum.. Hatta şöyle tertemiz jilet gibi, 20 yaş üzeri gt leri, Kadetleri, golfleri, bmw leri gördüğümde sanki eski bir arkadaşımı görmüş gibi mutlu oluyorum.. Bi gülümseme geliyor.. Yürü bee diyorum :D

zevkle takıp edıyoprum sızı valla ıyı sabır ben kadettın torpıdoyu soktugumde yevah demıştım nasıl astraya cevırıcez tesısatı dıye :) sökünce toplanıyor

Hasan abi fıstık yeşili fikri fena değilmiş aslında.Acayip olurdu.Gerçi orijinal siyah ile de dikkat çekeceğine eminim.Metalik o kadar iyi durmazdı bence de.Senin arabanın ayrı bir havası var çünkü.Sen sabırla neleri yapacağını düşünürken,biz sabırsızlıkla bekliyoruz. :dil:

5550IMG_0218.JPG

Baktım Calibra yalnızlık çekiyor, hemen atladım geldim İzmir'e bende bi 10000 bakımı ve komple alt takım yaptırdım. :D

2798IMG_0226.JPG

Geri