Calibra Yeniden Doğuyor...

Klimanın iptali ile orta havalandırma panelinin önemi kalmamış oldu.. Orayı da ekstra göstergeler için değerlendirme kararı aldım..

Aracın hiçbir şekilde orjinal malzemelerine zarar vermeden (kesme, delme vs yok) Yağ sıcaklığı, egzoz sıcaklığı, AFR, yağ basıncı ve alternatör şarj voltajını gösteren göstergeler için kaideler yaptım..

Bu göstergelerin tesisatlarını aracın orjinal tesisatından tamamen bağımsız olarak çektim. Ekleme kesme vs yok..

Orta paneldeki 4 lü ikaz butonunu far anahtarının altına aldım ve oraya astra F ikaz düğmesi uydurdum.. Bu 4lü ikaz Tesisatı içinde kesinlikle orjinal tesisata zarar vermeden soketli ara bağlantı yapıldı.

Teyp dahil tüm bağlantı noktalarında Makaron kullanıldı. Kesinlikle bantlama işlemi yapılmadı.

Çatlayan ön göğüs çıtası tamir edilip, sunni deri ile kaplandı. Güneşten rengi atan ön göğüsün üzeri, selülozik deri boyası ile boyanıp görüntüsü düzeltildi.

Daha önceleri yapılan led aydınlatmalar revize edilip iyileştirildi.

Ön ve arka hoparlör takımları yenilendi..

1oun.jpg

38bl.jpg

eheo.jpg

lvjs.jpg

x0fx.jpg

nhxm.jpg

b4gy.jpg

3bm2.jpg

8cd7.jpg

4c0h.jpg

lp0k.jpg

3ipp.jpg

kb3k.jpg

8k6m.jpg

0gq8.jpg

zg3x.jpg

8l3z.jpg

rny2.jpg

8h8k.jpg

prrf.jpg

78b9.jpg

xkms.jpg

jtc0.jpg

v3sz.jpg

avgl.jpg

Çalışmalarınızı merak ve beğeniyle takip ediyorum.Aracınızı genellikle akşamları kullanıyormuşsunuz ama yine de klima işini bir daha düşünseniz.Neden bilmiyorum ama projeyi çok benimsedim ve klimalı olsun istiyorum. :dil: Herşeyiyle eksiksiz olsa çok güzel olur.Kendi kliması olmasa bile en azından başka bir aracın ki takılamaz mı?Tabi tercih sizin yine de. :)

Çalışmalarınızı merak ve beğeniyle takip ediyorum.Aracınızı genellikle akşamları kullanıyormuşsunuz ama yine de klima işini bir daha düşünseniz.Neden bilmiyorum ama projeyi çok benimsedim ve klimalı olsun istiyorum. :dil: Herşeyiyle eksiksiz olsa çok güzel olur.Kendi kliması olmasa bile en azından başka bir aracın ki takılamaz mı?Tabi tercih sizin yine de. :)

Teşekkürler, şuan için Klima kompresörü haricindeki tüm ekipmanı çöpe attım. :D

Şimdilik planda yok.. Hesaplarımın 2500 tl kadar fazlasını harcadım :D

Zaman ne gösterir bilinmez ama 8-10 ay boyunca başka masraf yapamayacağım.. Bu süre sonunda belki daha orjinal ve titiz şekilde bi klima ile devam edebilir yada klimayı kafamdan komple silip, motor performansı için ekstralara başlayabilirim..

Şimdilik ne desem yalan olur :)

öncelikle kolay gelsin ALLAH yardımcınız olsun...
bende sıkı takipteyim eminim çok güzel olacak sıfırdan araba yapıyorsunuz inşaallah emeğinizin karşılığını fazlası ile alırsınız.

Tuning programı tadında izliyorum :)

Kolay gelsin, ilgi ile takip ediyoruz. Sıkıntısız biter ve uzun zaman masrafsız binersin inşallah

son durum nedir. yeni foto yok mu :)

Geri