cam filmi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan grossien
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: cam filmi

Abartiya kacmadiktan sonra poliste bisey demiyor.
1-2 numara idealdir.
Kimisi kapkara yapiyor icersi bile gorunmuyor.
Tabii markaya gore farkediyor koyuluk en iyisi 1 numara yaptirmak.
Simdi siyah olmayan filmlerde var hic belli olmuyor film oldugu cok hafif aynali icersi gorunmuyor.

Benim komple 1 numara polis çevirdiğinde fabrika çıkışı böyle dedim hiç bir sorun olmadı. Tavsiye ederim görüş kaybıda olmuyor. ancak arkaları 2 yaptırmak daha mantıklı :) Zaten aracın kendinden karartılmış arka camlar var ekstra daha güzel oluyor.

Şehirden şehire durum değişebilir, Ankara Kızılayda çevirirlerse affetmiyorlar, Adana, Hatay gibi şehirlerde çok sıkı davranıyorlarmış film konusunda forumdan söylemişlerde abi burda hiç müsamaha göstermiyorlar diye. Polis cam koduna bakıp orijinal olup olmadığını hemen anlıyor zaten. Özetle cam filmi yaz sıcağın şart ama polis riski her zaman var.

ankara bu konuda sıkıntılı. kızılay, emek ve bahçeli taraflarında affetmiyorlar. son 3 haftadır aydında hiç bir polis filme bir şey demedi. afyona memlekete gittiğimde yine bir polis durdurup bir şey demedi. en son aydından gelirken radara girdim çevirmede bir şey demediler. bu tamamen şehirlere göre değişen bir durum.

lumar önler 1 arkalar 2 sıkıntısız geziyorum.

not : şimdi bunu yazdım ya :D yarın kitlerler.

sallierim link' Alıntı:
fiyat ne kadar bülent abi?
Ben 250 tl ye yaptirmistim 2 yil once lumar bayisi tanidikti. Simdi 300-350 tl dir herhalde.

3M Color Stable 35 (CS 35) kullanıyorum. Önceki aracımda da aynısı vardı. En ufak bir deformasyon olmadı 4-5 sene boyunca. Şimdiki aracıma da geçen yaz 300 civarı bi fiyata yaptırmıştım. Şiddetle tavsiye ederim 3M i.

sallierim link' Alıntı:
çok pahalı ya..
kaliteli film yaptiracaksaniz 300 tl gozden cikarin.
Taksici işi 100 tl yede yapiyolar ama yagmurda karanlikta birsey goremezsiniz.
Kisaca nekadar para okadar köfte  011zaa

Ynt: Ynt: Ynt: cam filmi

B֜LENT link' Alıntı:
kaliteli film yaptiracaksaniz 300 tl gozden cikarin.
Taksici işi 100 tl yede yapiyolar ama yagmurda karanlikta birsey goremezsiniz.
Kisaca nekadar para okadar köfte  011zaa
nikalaja 300 tl verdikten sonra kofte icin bekleyecem demek ki:)

Geri