cd30 mp3

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar. bende bugun arkadasımın corsa d sinde cd30 mp3 yazılı bir teyp gordum. yanlız benim aracım 1.7 dti oldugu ıcın uzerınde ekran da yok zaten. şimdi bu teybı almak ıcın onun kokpit ekranını da almak lazım. yanlız onun ekranın şekli biraz farklı konumlandırılmış gıbıydı. acaba corsa c ekranlarından alıp bununla senkronize etmek mumkun olurmu? birde bunu calıştırabılmek ıcın baska bır uygulama gerekırmı. yoksa tak çalıştır şeklinde mi olur. saygılar sevgıler..

babacan1796

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dest
combo cd30 a da aux girişi yapan varmıdır arkadaşlar

aysanay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tis2000 orjinal elimde var isteyene verebilirim yurt dişindan aldim 2 cd olarak kutulu fiyati 50 tl
cep: 0532 665 35 36 ayhan

junoir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd30 mp3 hakkında

:good: ARABANA NE TAKMAK İSTERSEN BANA YAZ SANA YARDIMCI OLURUM
hocam 2005 corsa c 1.3 dizel aracım var kül giri (siyaha yakın olan ) renkte cd30 mp3 çalar taktırmak istiyorum nerden nasıl temin edebilirim izmirde nereye taktırabilirim yardımcı olabilirmisiniz?

hedeides

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam 2005 corsa c 1.3 dizel aracım var kül giri (siyaha yakın olan ) renkte cd30 mp3 çalar taktırmak istiyorum nerden nasıl temin edebilirim izmirde nereye taktırabilirim yardımcı olabilirmisiniz?

Merhaba..

Bundan 1 hafta kadar önce yurtdışından getirttiğim bir Blaupunkt cd30 mp3 çaları kendisi için getirttiğim kişiye teslim etmeden önce, yolda herhangi bir hasara uğrayıp uğramadıını kontrol ettirmiştim. 6. Sanayi'de sadece ses sistemleri ile ilgilenen bir yerde halletmiştim işimi. Kendisi ile muhattap olduğum usta işini bilen biri gibi görünüyordu. Kontrol esnasında teybin montajı ile ilgili de bilgi aldım.
Teyp sökülürken sıfırlanırsa, yeni araca montajı çok kolay oluyor ancak bu işlem yapılmamış ise ekstra 20tl ve fazladan 15dk sürecek bir işlem daha gerekiyor. Usta toplamda 60lirayı geçmeyecek bir masrafa teybin bilgi ekranı ile eşleştirilmesi, montajı vs. işlemlerinin hallolacağı bilgisini vermişti.
Velhasıl benim teybi kendisine ilettiğim kişi de, teybi öğlen teslim alıp öğleden sonra Opel yetkili servisinde montajını yaptırmış ve kullanmaya başlamıştı. Ancak bu araç 2006 model bir Vectra idi. Cd30'ların kimi Corsa modelleri ile uyum problemi çıkardığını okumuştum. Böyle bir durumda bilgi ekranının da değişmesi gerekli olabiliyor sanırım. Bu nedenle teybi edinmeden önce, sizin aracınıza uygunluğu ile ilgili net bir bilgiye ulaşmanız faydalı olacaktır. Ancak uygunluğundan emin olmanız durumunda, montajı ile ilgili bir problem yaşamayacaksınızdır.

Siyah Lale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz geç ama

Arkadaşlar Cd 30 Mp3 ve Corsa C 2004 te ve sitede yeniyim. Zaten bunlar için Opelim e yöneltildim. Biraz geç ama ben uğraştım belki işine yarayan olur. Sistem çalıştı, Bence Direksiyon Kumanda da panel de olur ama biraz daha uğraşmak lazım. Kolay gelsin. Resimlerden şüpheniz olmasın Teyp te soket te şema da elimde. isteyen olursa özelden ing. Alm. gönderebilirim.

Ekli dosyalar

• Cd30 Mp3.jpg
    Cd30 Mp3.jpg
    90.9 KB · Görüntüleme: 33